Підйомне обладнання

Гідравлічний підйомник – машина для вертикального переміщення різноманітних вантажів.

Наш завод «КИЇВЛІФТ» серійно виготовляє гідравлічні підйомники для складу і магазинів та інших промислових приміщень, призначені для вертикального переміщення вантажів між поверхами будівлі і для завантаження/розвантаження автотранспорту (автомобільні підйомники для СТО).

Всі підйомники поділяються на:

 • вантажні;
 • вантажопасажирські;
 • пасажирські.

Гідравлічні підйомні платформи, в свою чергу, поділяються на:

 • гідравлічні (що використовують в якості підіймальної сили – гідроциліндри та маслостанцію (гідростанцію));
 • та електромеханічні (що використовують, що використовують в якості підіймальної сили, – таль (тельфер) або лебідку).

Всі гідравлічні підйомні столи і платформи, розробляються відповідно до діючих технічних умов (ТУ), за технічним завданням Замовника, мають необхідний запас міцності, виготовляються і проходять всебічні випробування в заводських умовах.

Підприємство «КИЇВЛІФТ» – єдине підприємство в Україні, яке забезпечує тривалу та дієву гарантію (3 календарних роки) на всю продукцію, що випускається заводом продукцію.

Наші столи підйомні і гідравлічні підйомні платформи знайшли широке застосування в магазинах і підприємствах громадського харчування, різних складах і виробничих приміщеннях. Вся продукція заводу сертифікована в Україні і має сертифікати якості УкрСЕПРО.

Типи підйомних механізмів

гідравлічний підйомник

Вантажні гідравлічні підйомники

Вантажні гідравлічні підйомники бувають консольного і ножичного типу.

Ножичний підйомник – представляє з себе підйомник пантографного типу, де механізм підйому реалізований за принципом вертикального підняття несучого важеля. Народна назва таких підйомників – ножичний підйомник для складу, підйомник гідравлічний стіл підйомний, гідравлічний ножичний підйомник та інші.

Перевага такого обладнання:

 1. абсолютна надійність і безпека (канати рвуться, а уловлювачі не спрацьовують, і тоді – шахтні підйомники падають …, та й ліфти теж … Наслідки, як правило – жахливі!);
 2. відсутність необхідності в тривалій реєстрації підйомних столів в органах Держпромнагляду, наявність повного пакету документації на дане обладнання (включаючи сертифікати УКРСЕПРО);
 3. відсутність необхідності в частому (порівняно з шахтними підйомниками, вантажними ліфтами, та й будь-якими іншими підйомними механізмами) періодичного обслуговування;
 4. простота управління і висока ремонтнопригодність;
 5. використання в конструкції підйомного столу тільки високоякісних комплектуючих провідних європейських виробників;
 6. відносна дешевизна самого підйомника, особливо на висотах до 6-7 метрів;
 7. відсутність необхідності в будівництві шахти під підйомний стіл (у гідравлічних підйомних столів опорою служить основа);
 8. найвища вантажопідйомність такого класу підйомників (в теорії, можна піднімати великотоннажні вантажі вагою до декількох десятків тонн, з різними габаритами);
 9. можливість повного демонтажу обладнання та установки його в будь-якому іншому місці (дуже актуально для орендованих площ);
 10. можливість покупки готового виробу зі складу (Ви можете побачити, що купуєте, на відміну від будь-яких інших вантажних ліфтів і шахтних або клітьових підйомників);
 11. можливість купити підйомник і самостійно встановити його у себе на підприємстві (установка відносно проста, витрати порівняно з ліфтами – у 5-6 разів менше).

Ми випускаємо підйомники гідравлічні з однією парою ножиць – для вантажно/розвантажувальних операцій, як вуличного виконання (температурний режим використання: від плюс 80 градусів Цельсія до мінус 40 градусів Цельсія), так і багатоножичні підйомні столи (дві, три, чотири і п’ять пар ножиць).

Багатоножичний гідравлічний підйомний стіл використовується, в основному для переміщення вантажів між поверхами, або для виконання різних спеціальних завдань.

Наше підприємство має найбільший складський запас підйомних гідравлічних столів в Україні – до 30 одиниць готових столів на складі в м. Києві!

 підйомник для складу,

Консольні гідравлічні підйомники – являють собою підйомник рамного типу, де механізм підйому реалізований за принципом вертикального підняття переміщуваної каретки за допомогою, виштовхуючого дії гідравлічного циліндра. Переваги гідравлічних консольних підйомників:

 1. надійність конструкції вертикального переміщення (механізм підйому – гідравлічний циліндр, обладнаний запобіжним аварійним запірним клапаном, ще один запірний клапан встановлений на гідравлічної станції, дані заходи безпеки абсолютно достатні для забезпечення безпечної роботи підйомника);
 2. такі підйомні механізми також не вимагають тривалої процедури реєстрації в різних дозвільних органах, наявність повного пакету документації на дане обладнання, дані підйомні механізми мають діючі сертифікати якості УкрСЕПРО;
 3. простота технічного обслуговування;
 4. найпростіша в підйомних механізмах простота управління;
 5. всі консольні підйомники нашого виробництва, виготовляються тільки з якісних комплектуючих, мають тривалі терміни експлуатації;
 6. сама, напевно, дешева конструкція підйомного механізму, особливо, на висотах до 8 метрів;
 7. відсутність необхідності в будівництві шахти під підйомник, необхідність у наявності тільки однієї несучої стіни під установку напрямних;
 8. можливість установки невеликих підйомних майданчиків (з довжиною одного боку менше 1500 мм: 600х800 мм, 800х1000 мм, 1000х1000 мм та інші абсолютно будь-які розміри з вибору Замовника !);
 9. так само, як і в попередньому випадку, можливість повного демонтажу обладнання та установки його в будь-якому іншому місці (дуже актуально для орендованих площ);
 10. підйомники, проектуються за сучасними стандартами якості, виготовляються розбірними, для їх встановлення не потрібно висококваліфікованих робітничих кадрів, немає трудомістких робочих процесів (відсутні зварювальні роботи).

Вантажні електромеханічні підйомники

підйомники для склад

Наше підприємство виготовляє вантажні електромеханічні підйомники трьох типів:

 • шахтні;
 • консольні (з електроприводом);
 • малогабаритні шахтні вантажні підйомники (кухонні підйомники).

Шахтні вантажні підйомники (вантажні ліфти або клітьові підйомники) виготовляються для вертикального переміщення різноманітних вантажів у вертикальній площині у вантажній кабіні (вантажний кліті). Даний підйомник складається з: переміщуваної вантажної кабіни (кліті), механізму переміщення – лебідки або електричної талі (або електричного телферу) і направляючих, закріплених в шахті підйомника. Даний вид підйомників встановлюється на різних підприємствах, в магазинах, цехах, складах та інших приміщеннях.

Важливо. Цей підйомник не може використовуватися для переміщення людей.

Швидкість переміщення у таких підйомників, зазвичай, від 0,6 до 16 метрів на секунду, і сильно залежить від вибору електричного підйомного механізму. Вартість таких підйомників в 3-4 рази нижче, ніж у аналогічного вантажного ліфта.

До достоїнств таких вантажопідіймальних пристроїв відноситься також те, що вони можуть бути встановлені в будь-яку існуючу шахту, на відміну від вантажного ліфта, який проектується тільки під свої, властиві тільки йому розміри.

Консольні вантажні підйомники електромеханічного типу (консольні підйомники) виготовляються серійно на нашому підприємстві, мають недорогу вартість виготовлення, можуть бути пристосовані до існуючих отворів в перекриттях. Основною перевагою таких підйомних пристроїв є їх невисока вартість і можливість виготовлення невеликих за площею підйомних майданчиків.

Малогабаритні шахтні вантажні підйомники, їх ще називають – кухонні підйомники, встановлюються нашим підприємством для переміщення малотоннажних вантажів між поверхами в торгових мережах і в підприємствах громадського харчування (кафе, ресторани, кухні магазинів). Вантажопідйомність таких пристроїв від 50 кг до 1 тонни, розміри кабіни – як правило, невеликі (до 1 кубічного метра).

Кухонні підйомники виготовляються як зі звичайної, так і з нержавіючої технічної або харчової сталі. Механізм підйому:

 • для тихохідних бюджетних варіантів це – електротельфер;
 • для ресторанів – лебідка (знижений рівень шуму, більш висока швидкість переміщення між поверхами, в порівнянні з електротельфером).

Для успішного вибору підйомного механізму необхідно вивчити безліч супутніх факторів, фахівці компанії «КИЇВЛІФТ» допоможуть Вам зробити правильний вибір, і вкластися в мінімально необхідний бюджет, виділений для вирішення Ваших завдань, при цьому Ви отримаєте високоякісний продукт, який буде успішно працювати довгі роки.

Якщо у Вас виникла необхідність у піднятті вантажів – ми готові допомогти Вам у виборі підйомного механізму, спроектувати і виготовити його для Вас в найкоротші терміни, також Ви можете підібрати підйомний стіл – з продукції, яка є в даний момент на нашому складі в м. Києві.

Купити гідравлічний підйомник для складу можна звернувшись в торговий відділ заводу «КИЇВЛІФТ» будь-яким зручним Вам способом.

Ми будемо раді бачити Вас серед своїх Клієнтів!

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.