Підйомник для інвалідів

 

Підйомні механізми широко використовуються у складській логістиці та бізнесі, але це далеко не єдиний спосіб використання гідравлічних підйомних механізмів. Також їх використовують як підйомники вертикального переміщення (або похилого) для інвалідів, якщо бути точнішими: для людей з обмеженими можливостями.
підйомник для інвалідів

Інвалідний підйомник: різновиди

Найбільшою популярністю користуються підйомні платформи для інвалідів наступних типів:

  • підйомник для інвалідів похилий;
  • підйомник вертикальний для інвалідів.

Гідравлічні підйомники для інвалідів допомагають людям з обмеженими можливостями відчувати себе більш комфортно і вільно переміщуватися там, де інвалід не зможе пересуватися без сторонньої допомоги або підйомника (наприклад: сходи, бордюри і пороги).

Похилий підйомник

підйомник для інвалідів замовитиiconki-ukr#

Похилі підйомники також нзивають сходовими підйомниками, і використовують для переміщення людей з обмеженими можливостями та для літніх людей, які не можуть самостійно пересуватися без допомоги супроводжуючих людей.

Підйомна платформа для інвалідів виготовляється на основі металоконструкції, яка монтується до стіни поряд зі сходовим прольотом будівлі. Похилий підйомник переміщається по нахиленій траєкторії вздовж сходового прольоту. Дана конструкція схожа на консольний підйомник з похилою траєкторією. Переміщається платформа за допомогою пульта управління і електричного приводу. Підйомники для інвалідів похилі:

  • можуть переміщувати вантаж вагою до 225 кг;
  • мають максимальну швидкість переміщення – 0,15 м / с;
  • підіймають вантаж на висоту до 1,5 метрів.

У пасивному стані підйомна платформа притискається до стіни.

Вертикальний підйомник

гифка инвалидный 2 уменьшенныйiconki-ukr#

Вертикальні підйомники, в свою чергу, дуже схожі на вантажний ліфт. Їх головна функція – це підняття людини в інвалідному кріслі.

Гідравлічний підйомник для інвалідів монтується в спеціально розроблену шахту для даного підйомного механізму або у шахту для звичайного пасажирського ліфта. Вантажопідйомний механізм даного типу комплектується гвинтовим або гідравлічним приводом. Що стосується швидкості, то переміщується такий механізм повільно і з плавним ходом, завдяки приводу з підйомним кільцем.

підйомники для інвалідів

Висновки

Як бачите, підйомні столи і платформи можуть використовуватися не тільки для благо бізнесу, а й для людей, які мають обмежені можливості. Придбати підйомник для інвалідів можна як у вітчизняного, так і в іноземного виробника. На українському ринку обладнання більшою мірою представлені іноземні фірми.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.