Доклевеллери

доклевеллер замовитиДоклевелер (вирівнювальна платформа) — один з найважливіших складових елементів перевантажувального терміналу. Вирівнювальне обладнання призначається для компенсації різниці між рівнями висот вантажного автомобіля та рівнем покриття, з якого здійснюється завантаження автомобільного транспорту.

 

CTA-zamoviti-ukr#

 

 

icons-ukr#

доклевелери

Вирівнювальні мости (перевантажувальні платформи) підвищують ефективність роботи у складському приміщенні. За умови використання вирівнювальної платформи, Ви отримуєте такі переваги в роботі:

  • значне пришвидшення процесу завантаження/розвантаження;
  • істотне зниження рівня травматизму серед працівників;
  • імовірність деформації або пошкодження вантажу наближається до мінімуму.

Вирівнювальні платформи доклевелери дають навантажувачу змогу вільного доступу з доку до кузова автомобільного транспорту.

вирівнююча платформа

Доклевелери: конструктивні особливості, принцип роботи та монтаж

Вирівнювальна платформа відрізняється простотою своєї конструкції. Верхня задня частина апарелі є рухомою, на відміну від нижньої частини механізму, яка не рухається. Обидві частини пристрою з`эднані між собою шарнірними петлями, які так само з`єднують доклевелер з перехідним козирком (містком). Шарнірна петля включає в себе палець, виготовлений зі сталевого прута. Саме цей палець і приймає на себе все основне навантаження.

В робочому стані перехідний місток виконує перевантажувальну функцію, знаходячись на підлозі кузова вантажного автомобіля.

Для правильного встановлення доклевелера з козирком необхідно підготувати спеціальний приямок, на який він буде встановлений. Конструктивні особливості рами дають змогу зробити приямок для апарелі різноманітних конфігурацій: консольних, підвісних та ін. Передня балка використовується для того, щоб захистити насос та блок управління від можливих пошкоджень.

За необхідності, платформа може встановлюватися за межами складського приміщення. Для цього її треба помістити у виносний тамбур. Таким чином, обладнання може розміщуватися як усередині складу, так і ззовні на конструкції арочного типу.

вирівнююча платформа

За типом виконання, вирівнювальні платформи доклевелери поділяють на:

  • механічні;
  • гідравлічні.

Перевантажувальні мости виготовляють зі сталі, а їх максимально доступне вагове навантаження напряму залежить від моделі. Використання доклевелерів значно спрощує виконання різноманітних перевантажувальних робіт.

доклевелер

Ціна, доставка та гарантія

Для того, щоб придбати доклевелери, зателефонуйте до нашого торгового відділу. Наші спеціалісти не тільки детально Вас проконсультують, але і допоможуть з вибором. Ціна вирівнювальної платформи буде залежати від технічних характеристик обраної Вами моделі.

Ми виготовляємо тільки якісне підйомне обладнання, яке має гарантійний термін — 3 роки. Доставка здійснюється по всій території України та у найближчі країни колишнього СНД.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.