Загороджувальні блокіратори

АДБ К4АДБ К8болард (висувний стомпчик)

замовити

Протитаране загороджувальне обладнання є технічним засобом безпеки і класифікується як засіб примусової зупинки транспортного засобу.

Дорожні блокіратори даного типу використовуються для обмеження проїзду на об’єктах цивільного призначення та обьектах, що охороняються.

Межа міцності для протитаранного пристрою розрахована, як для легкових машин, так і для вантажних (КАМАЗ, УРАЛ, МАЗ, Газон, Газель), зі швидкістю руху до 40 км / год і масою до 40 тонн.

Протитараний блокувальник сконструйований таким чином, щоб блокувати проїзд будь-якого автотранспортного засобу і приймати своєї рухомою частиною удар переднього моста автомобіля з наступним повним руйнуванням даного засобу, що рухається.

Блокератор виконується як у типовій конфігурації так і під замовлення. Блокуючий проліт дороги може змінюватись і становити від 2 до 24 метрів. Блокіратор може мати, як цільну конструкцію, так і складатися з окремих набірних сегментів по 2 метри кожен. Таким способом можна перекрити доступ по абсолютно будь-якій існуючій дорозі.

Блокувальники мають власний привід, як окремий для кожної секції, так і один для всієї конструкції.

протитаранні пристрої

Привід може бути як гідравлічним, так і електромеханічним (380/220 В). Швидкість підйому протитараних пристроїв можна збільшувати або зменшувати згідно технічного завдання Замовника, але в базових комплектаціях, вона зазвичай складає від 2 до 8 секунд.

Відносно нескладна експлуатація та обслуговування, а також недорога вартість установки є кращою рекомендаціює до вибору саме дорожніх блокіраторів для запобігання проникнення на охоронювану територія транспортних засобів.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.