Болларди

 

 iconki-ukr#болларды купити

 

Боларди – це гідравлічні висувні дорожні блокувальники, які використовуються в якості протитаранних стовпів (протитаранного пристрою). Висувні стовпи популярні серед державних та комерційних організацій, а також приватних осіб. Дорожні блокувальники боларди застосовуються задля обмеження в’їзду на територію об’єкта, для контролю в’їзду-виїзду та організації руху транспортних засобів на території об’єкта, для організації парковки і ін.

Висувний стовпчик боллард активно використовується в Західних країнах, в Україні ж попит на висувні стовпи тільки набирає обертів. Враховуючи беззаперечні переваги, стовпчики висувні витримують високу інтенсивність роботи, не обмежують прохід для пішоходів (на відміну від шлагбаумів), та естетично виглядають, як у відкритому, так і в закритому стані.болларди

Різновиди конструкцій боллардів

Дорожні блокувальники висувні бувають трьох типів:

  • автоматичні – керуються дистанційно або за допомогою пульта кнопкового управління, опускаються і піднімаються за рахунок роботи гідравлічного або електричного приводу;
  • фіксовані – використовуються для розмежування зон паркування, доріг та захисту територій, на які заборонений в’їзд автомобілів;
  • тимчасові – розміщуються на спеціально підготовлених місцях, на період, поки є необхідність в обмеженні проїзду.

Висувні загороджувальні системи дозволяють ефективно підтримувати порядок та контролювати пересування автомобільного транспорту в міських центрах.

Важливим моментом є те, що автоматичні боларди можуть підійматися або опускатися у чітко визначений час, тобто їх роботу можна запрограмувати. Також існують загороджувальні пристрої, які керуються власноруч, їх переважно використовують на об’єктах, на яких контролюється пересування рейсових автобусів, громадського транспорту, автомобілів швидкої допомоги тощо.

висувні стовпи

Висувні стовпи: ціна та гарантія

Придбати болард автоматичний без націнок у виробника ТОВ “КИЇВЛІФТ” Ви можете за номером телефону, вказаним у “Контактах”. Ціни нашого заводу дуже помірковані, дешевшого обладнання Ви, швидше за все, не знайдете в жодному місці.

Гарантія на наші вироби – від 24-х місяців. Доставку та монтаж ми здійснюємо по всій території України. Крім болардів, ми займаємося поставкою дорожніх блокувальних пристроїв інших типів гідравлічного обладнання. Більш докладну інформацію Ви можете отримати на сайті або звернувшись до нашого торговельного відділу.

 висувні стовпчики

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.