Стелаж посилений (поличний)

посилений стелаж
Посилений стелаж – це поличний стелаж посиленої конструкції. Конструктивно посилені стелажі є збірно-розбірною стелажною системою, яка складається з вертикальних стійок, траверс і полиць. Стійки посилених стелажів виготовляються за технологією холодного вигину, а металеві полиці здатні витримувати навантаження до 1000 кг на ярус.

Стелажі складські посилені часто використовуються для зберігання штучного (дрібного) вантажу, вантажу у коробках, в металевих або пластикових контейнерах на полицях стелажа.

Посилені стелажі: специфікація

посилений стелаж
Складські стелажі посиленого типу можуть виготовлятися у пересувному і стаціонарному варіантах (одно- і багатоярусні). Завантаження/вивантаження вантажів може виконуватися як вручну, так і за допомогою складської навантажувальної техніки.

Стелаж металевий посилений складається з траверс, збірно-розбірних рам і настилу. Балки стелажа фіксуються до рам на зачепах, завдяки чому можлива зміна висоти полки, не розбираючи стелажної конструкції (що дуже важливо). Балки стелажа фарбуються порошковою фарбою (Клієнт може обирати колір фарби), перешкоджаючи утворенню корозії і забезпечуючи естетичний вигляд стелажів. В якості настилу Замовник може використовувати ДСП або металеві полиці у пофарбованому або оцинкованому варіанті.

Зібрати посилені стелажі не складно, їх легко як збирати, так і розбирати, якщо наприклад, необхідно змінити планування розміщення стелажів або Ви вирішили переїхати на інший склад. Складські стелажі посилені прекрасно підходять для великих навантажень. Замовляючи стелаж посилений, Ви можете задати матеріал полиць, довжину полиць, глибину і висоту стелажів. Наші фахівці підготують для Вас проект з урахуванням всіх побажань і вимог.

Переваги посилених стелажів

стелаж поилений
Переваг у поличних металоконструкцій безліч, серед основних:

  1. закруглені краї забезпечують безпечне завантаження-вивантаження продукції;
  2. швидке конструювання стелажної системи;
  3. простота збірки і транспортування;
  4. відносно невисока вартість поличних стелажів;
  5. приємний і естетичний зовнішній вигляд стелажів;
  6. можливість зміни висоти полиць;
  7. наявність додаткових опцій, оптимізуючих зберігання вантажів.

Посилений стелаж поличного типу користується впевненим попитом, оскільки є універсальним та має низьку собівартість (у порівнянні з більш дорогими стелажними системами), має велику кількість додаткових опцій (в т.ч. захист стелажів) і простий в монтажі та обслуговуванні.

Придбати стелаж посилений і підібрати додаткові опції можна в нашому відділі продажів. Ціна Вас приємно здивує (тому що існують різні цінові конфігурації). Доставку, монтаж і обслуговування стелажів виконуємо по усій Україні (Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса та ін. міста).

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.