Противотаранні пристрої

Протитараний дорожній блокератор – це бронезупиняюча перешкода, яке використовується для забезпечення контролю за в’їздом і виїздом, і запобігає несанкціонованому проникненню автомобілів на територію, що охороняється.

АДБ К4АДБ К8болард (висувний стомпчик)

замовити

Протитаранні пристрої використовуються на різноманітних об’єктах під охороною: комерційних підприємствах, на об’єктах державної важливості, таких як атомні електростанції, на прикордонних об’єктах, на залізниці та ін.

протитаранні пристрої

Антитаранний пристрій може зупиняти як легкові автомобілі, так і вантажні (типу УРАЛ, МАЗ, КАМАЗ, Газель) зі швидкістю руху до 40 км/год і масою транспортного засобу до 40 тонн. Протитаранні перешкоди здатні перекривати дорожнє полотно шириною від 2 до 24 метрів. Протитаранний пристрій виготовляється як у типовій конфігурації, так і на замовлення. Дорожній блокіратор може мати як цілісну конструкцію, так і окремі незалежні сегменти, також і з приводами.

Антитаранні пристрої комплектуються гідравлічним або електромеханічним (380 / 220В) приводом (приводами).

антитаранний пристрій

У базовій комплектації швидкість підйому варіюється від 5 секунд. Швидкістю підйому може бути збільшена або зменшена відповідно до ТЗ замовника.

Завод Київліфт – виробник дорожніх блокераторів і бронезупиняючих пристроїв. Використовуючи наше обладнання – Ви забезпечите надійний захист вашого об’єкта від “непроханих гостей”.

Купити антитаранні пристрою безпосередньо у виробника за вигідною ціною (без дилерських націнок), можете в нашому відділі продажів, при заводі.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.