Котеджний ліфт

Котеджний ліфт вже давно став не розкішшю, а цивілізованою необхідністю для сучасних багатоповерхових будинків, оскільки комфортне та зручне переміщення є першочерговим завданням котеджних ліфтів. У будинках, де проживають літні люди або люди з обмеженими можливостями пересування, він перетворюється на побутову необхідність.
ножичний підйомник в шахті сервісний ліфт-підйомник інвалідний підйомник

зробити замовлення

Конструкція

Ліфти котеджні для дому і дачі виготовляють з гідравлічним приводом, який відмінно підходить для невеликих будинків. Конструкція ліфтової установки влаштована таким чином, що навантаження не буває значним, тому відпадає потреба в додаткових несучих стінах та фундаменті. Завдяки цьому, можна встановити ліфт у вже готовий будинок або квартиру за допомогою мінімального приямка (10 см). Здійснити це можна двома способами:

прилаштувати шахту із зовнішньої сторони будинку;
визначити для шахти місце всередині будівлі (не обов’язково виділяти простір біля стіни, завдяки спеціальним опорам, що підвищують надійність конструкції, розташувати шахту можна і посередині будівлі).
Не варто забувати і про те, що ліфт для котеджу повинен відповідати всім необхідним вимогам до виготовлення, використання та установки. У такому випадку, механізм буде якісно працювати довгі роки.
 ліфт котеджний

Котеджний ліфт: характеристики

  • вантажопідйомність кабіни – від 100 кг до 360 кг (це приблизна вага чотирьох дорослих осіб);
  • швидкість руху – 0.15-0.2 м/с.

Цікавим фактом є те, що відстань між зупинками може становити навіть 30-50 сантиметрів, що особливо зручно в будівлях, які мають рівні, розташовані між основними поверхами. У такому випадку, ліфт можна зупинити на рівні цього міжповерхового простору і відкрити бокові двері.

Дизайн

котеджні ліфти

Котеджні ліфти для дачі можуть мати різноманітні варіанти обробки кабіни і шахти ліфта. Двері кабіни можна виготовити у вигляді легкої гармошки із пластику, наприклад. Підлога може бути як пластиковою, так і паркетною. Двері шахти можна зробити ідентичними кімнатним або скляними, а також обробленими пресованим ламінатом. Замовник також може самостійно обрати додаткові елементи дизайну, такі як: дзеркала, сидіння, поручні, світильники.

В тому числі, можна замовити котеджний ліфт взагалі без обробки і стилю, щоб виконати дизайн самостійно.

Якщо Ви бажаєте купити ліфт котеджний – рекомендуємо звертатися до перевірених виробників.

Компанія “КИЇВЛІФТ” виготовляє вантажні ліфти (підйомники) для магазинів і складів, а також інші підйомні пристрої.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.