Котеджні ліфти для дому та дачі

Котеджний ліфт – це пасажирський підйомник з гідравлічним приводом, в народі його ще називають “домашнім ліфтом” та “квартирним ліфтом”. Це пов’язано з тим, що Замовник часто не знає тонкощів термінології ліфтовиків, думаючи, що це звичайний пасажирський ліфт.

ножичний підйомник в шахті сервісний ліфт-підйомник інвалідний підйомник

зробити замовлення

Галузь застосування

Дане вантажопідйомне обладнання використовують у якості:

  • котеджного ліфта;
  • ліфта для дому;
  • ліфта для дачі;
  • квартирного ліфта.

Пасажирський підйомник і звичайний ліфт

Перш за все, пасажирські підйомники – це спрощена версія звичайного пасажирського ліфта. Завдяки цьому знижена ціна готового виробу. Відкриття та закриття дверей здійснюється вручну, пасажирський підйомник має більш низьку швидкість підйому – не більше 0,15 м/с.
котеджні ліфти для дому

Конструкція

Ліфт для котеджу зазвичай виробляється з гідравлічним приводом, який ідеально підходить для будинків з невеликою висотою. Котеджні підйомники не передають значних навантажень на будівельну конструкцію та не вимагають установки додаткових несучих стін і фундаменту. Ліфт для будинку може встановлюватися у вже готовій квартирі або будинку. Оздоблення ліфта може бути будь-яким (за бажанням Замовника).

Виробництво

 котеджні ліфти для дому,
Завод КИЇВЛІФТ не виробляє пассажирські ліфти.

На заводі «КИЇВЛІФТ» виготовляються гідравлічні підйомники найрізноманітніших конфігурацій, згідно технічного завдання Замовника. У процесі виробництва всі підйомні столи проходять всебічні випробування, що зайвий раз доводить якість виробленого нами обладнання.

На нашому складі і виставковому залі зберігаються готові вироби, з якими при бажанні можна ознайомитися після попереднього запису по телефону. Котеджний підйомник виготовляється на замовлення, а на складі зберігаються складські підйомники ножничного типу.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.