Дорожній блокератор

АДБ К4АДБ К8болард (висувний стомпчик)

замовити

Дорожні блокувальники від українського виробника «Київліфт» – являють собою пристрій примусового загородження і зупинки автомобільного транспорту. Вони є дуже популярними серед різних комерційних і державних організацій, які встановлюють блокувальні пристрої з метою організації безпеки в’їзду на територію об`єкту, що знаходиться під охороною.

дорожній блокератор

Застосовується цей протитараний пристрій на режимних об’єктах і в місцях, що вимагають гарантії особливого (підвищеного) рівня безпеки. Найчастіше дорожні блокувальники виглядають як висувна суцільна металева панель різної довжини (із набірними сегментами, кожен довжиною від 1 до 6 метрів) і працює за допомогою гідравлічного або електромеханічного приводу. Такий загороджувальний пристрій здатен зупиняти автомобілі вагою до 40 тон!

Принцип дії броньованої зупиняючої перешкоди заснований на дії, скерованій на зріз переднього моста автомобіля, котрий зупиняється. Енергія удару, яка при цьому гаситься – від 13 кДж (що складає 5 км/год), при вазі автомобіля в 20 тонн, до 230 кДж (що складає 40 км/год) при урахуванні ваги автомобіля в 40 тонн!

блокувальник дорожній

Дорожні блокувальні пристрої: типи

За призначенням дорожні блокувальники поділяються на такі різновиди:

  • загороджувальні блокувальники (переважно використовуються з метою обмеження проїзду на територіях громадського призначення);
  • протитаранні пристрої (активно застосовуються на комерційних підприємствах та на об`єктах державного призначення, таких як: атомні електростанції, прикордонні об`єкти і т. ін.);
  • висувні стовпчики-боларди (широко розповсюджені пристрої, призначені для контролю за рухом автомобільного транспорту в міських центрах).

Загороджувальні пристрої за типом автоматизації можна поділити на 2 групи:

  • автоматичні блокувальники – використовуються при інтенсивному потоці машин, керуються дистанційно;
  • напівавтоматичні блокувальники – застосовуються при наскрізному проїзді і парковці транспорту та не вимагають додаткових точок мастила і підвищеного контролю з боку сервісних і обслуговуючих організацій.

дорожні блокувальники

Сфера використання

Протитаранні пристрої використовують для:

  • підвищення захисту об`єкта та контролю проїзду;
  • захисту прилеглої до будівлі території;
  • організації паркування.

У системі безпеки будь-якого підприємства чи державного об`єкту одним з вирішальних моментів є тип загороджувального пристрою, який використовується для захисту території від небажаного проникнення сторонніх транспортних засобів. Вибір того чи іншого блокувального пристрою залежить від типу об`єкту, що знаходиться під охороною, та від складності системи безпеки на Вашому підприємстві.

блокувальники дорожні

Ціна, продаж та доставка

Для того, щоб придбати якісний дорожній блокувальник від виробника за оптимальною ціною, зателефонуйте до нашого відділу торгівлі. Наші спеціалісти нададуть Вам детальну консультацію щодо всіх незрозумілих питань і допоможуть обрати відповідний блокувальний пристрій.

Зі зразками нашої продукції Ви можете ознайомитися у виставковому залі компанії “Київліфт” на складі готового обладнання.

Ми здійснюємо доставку та монтаж не тільки в Києві, але й по всій території України. Гарантія на готовий виріб нашої компанії складає від 24 місяців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.