Загальні питання в організації складських площ

організація складського приміщення
1. Стратегічне мислення. Намагайтеся наперед прораховувати ситуацію. Якщо Ви заздалегідь підготуєте способи вирішення проблем, які можуть виникнути, то зможете набагато ефективніше розподілити наявні ресурси. Таким чином, потенційні фінансові ризики будуть значно знижені.

2. Пам’ятайте: завжди можна що-небудь удосконалити. Кращий спосіб отримати інформацію про необхідні поліпшення, що підвищують ефективність роботи – це спілкування з персоналом. Удосконалюючи свій склад, можна періодично знижувати витрати на його утримання.

3. Співробітники – це основа успішного бізнесу. Постарайтеся максимально піклуватися про комфортні умови праці Вашого персоналу. Очевидно, що здоровий і задоволений робочими умовами співробітник буде працювати з більшою віддачею. Займайте позицію лідера і активніше цікавтеся проблемами своїх працівників. Вигадайте заохочення або які-небудь стимули для підвищення рівня продуктивності на складі. До речі, самі співробітники можуть підказати, який стимул їм потрібен.

4. Постійний моніторинг виконуваних робіт дуже важливий. Щодня спостерігайте не тільки за основними, а й за проміжними роботами. Таким чином, Ви зможете проаналізувати робочий процес і знайти моменти, які негативно (або ж навпаки позитивно) впливають на швидкість роботи. Ваша регулярна участь в робочому процесі гарантовано покращить роботу складу.

5. Складська логістика і крос-докінг. Потрібно підвищити продуктивність складу? Крос-докінг допоможе в цьому. Розміщення вантажів на складі за принципом FIFO дозволяє грамотно визначити рух продукції для організації крос-докінгу. Тобто популярні вантажі розташовуються ближче до доку, а ті, що рідко використовуються – в більш віддалених частинах складу. За такої технології, швидкість переміщення товарів і ефективність координації вантажів на складі значно збільшиться.

6. Позбавтеся «зайвого» обладнання. Застаріле і малоефективне обладнання не тільки не піде на користь роботі Вашого складу, але і знизить її продуктивність. Використовуйте раціональний підхід до пристроїв, які застосовуєте.

7. Намагайтеся взаємодіяти з постачальниками максимально ефективно. Якщо Ви будете перебувати у приятельських відносинах зі своїми постачальниками, процеси сортування та відвантаження товарів спростяться і значно прискоряться.

8. Не нехтуйте сучасними технологіями. Технічний прогрес не стоїть на місці, постійно з’являються нові рішення, що удосконалюють процеси складської логістики. Використовуйте прогрес вигідно.
організація складу

Приклади сучасних розробок в галузі складської логістики:

  • WMS – система управління складом;
  • QR-коди (штрих-кодування продукції).

Застосування прогресивних методів допоможе Вам завжди бути на крок попереду конкурентів.

2 група порад, які допоможуть підвищити ефективність роботи складу

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.