Ямні траверси і канавні підйомники

Важко уявити сучасне СТО без таких пристроїв як осьова траверса або ямний домкрат (канавний). Без них, приміром, неможливо виконати регулювання установки кутів коліс (розвал-сходження). Автомобільний підйомник – це необхідне обладнання для СТО.
канавні підйомники

Канавні домкрати

Канавний підйомник – це домкрат, який встановлюється на краю ями і легко переміщується по краях завдяки наявності спеціальних роликів. Підйомники канавні підіймають і фіксують автомобілі вагою від 4 до 20 т, максимальна вага підйому залежить від моделі ямного домкрата.

Підйомник канавний – один з найголовніших інструментів на СТО, завдяки йому забезпечується простий і швидкий доступ до будь-якого вузла та агрегату транспортного засобу. Ямний підйомник має безпечну конструкцію, що досить важливо у повсякденній роботі. Всі конструктивні елементи мають антикорозійний захист і регулярно змащуються гідравлічним маслом. Канавний домкрат дуже простий і зручний у повсякденній експлуатації та технічному обслуговуванні.
ямні траверси

Канавна траверса

Осьова траверса – це підйомно-відкатний інструмент, який встановлюється в оглядову яму на автосервісі для піддомкрачування транспортних засобів. Осьові траверси вільно переміщуються по довжині ями. Траверси ямні бувають:

  • ножничного типу;
  • плунжерного типу.

Залежно від типу приводу буває:

  • траверса гідравлічна;
  • траверса пневматична;
  • траверса пневмогідравлічна.

Траверса для ями може піднімати автомобілі вагою від 2 до 20 т. Траверси вантажопідйомні також використовуються у якості домкрата на чотиристійкових підйомниках, що дозволяють вивішувати передній або задній міст транспортного засобу.

ТОВ “КИЇВЛІФТ” виготовляє гідравлічні підйомники, консольні і ножничні підйомники, підйомні столи і платформи.

Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете у відділі продажів. Гарантія на всі вироби від 24 місяців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.