Як обрати підйомник?

Підйомна платформа (її також називають «підйомник») широко використовується під час виконання будівельних і монтажних робіт для підйому/опускання вантажів. Заголом існує велика кількість різновидів підіймального обладнаня. Який тип підйомного обладнання краще обрати?
ножичний підйомник

Практичні поради

На що слід звернути увагу при виборі підйомного механізму:

  • вантажопідйомність;
  • висота підйому;
  • напрямок підйому;
  • площа платформи;
  • захисні елементи;
  • принцип роботи підйомного механізму (напр. гідравліка);
  • товщина елементів ножиць підйомного столу.

Наші фахівці в ході спілкування з Клієнтом підбирають оптимальне рішення і пропонують підйомник зі складу (10-20 одиниць завжди є в наявності) або виготовляють підйомник на замовлення.

Коротко зупинемось на найбільш популярних видах підйомників.

Ножничний підйомник

ножичний підйомник
Може використовуватися як усередині будівлі, так і на відкритих майданчиках. Підйомник ножичний конструктивно складається з платформи і системи перехресних важелів (які нагадують ножиці), підйом виконується завдяки гідравлічним циліндрам. Існують стаціонарні та пересувні підйомники. Працюють дані пристрої від мережі або від акумуляторних батарей.

Виробляються підйомники з платформами різних розмірів і кількістю пар ножиць від 1 до 6. Якщо підйомний пристрій обладнано поручнями, то його можна використовувати в якості вантажопасажирського підйомника для транспортування людей. Основна перевага – висока стійкість обладнання.

Щогловий (мачтовий) підйомник

Зазвичай використовується на будівництві для підйому вантажів на верхні поверхи. Щоглові підйомники кріпляться до стіни будівлі. Залежно від конструкції, мачтові підйомники діляться на одномачтові, двомачтові і тримачтові. Можуть виготовлятися з верхнім або нижнім розміщенням стаціонарної платформи і лебідки.

Консольний підйомник

ножичний підйомник
Консольні підйомники використовуються на будівництві. Вони досить популярні, а тому не дорогі у виробництві і можуть монтуватися як усередині приміщення, так і на вулиці.

Керування підйомником консольним може відбуватися не тільки вручну, але й автоматично.

Підйомник консольного типу може мати стандартну конструкцію, або ж комплектуватися додатковими опціями (блокувальниками дверей шахти, обмежувачами швидкості та вантажопідйомності, аварійною кнопкою, що зупиняє ліфт, та ін.), які забезпечують максимальну безпеку використання даного типу підйомного обладнання. Однією з основних переваг є значна економія електричної енергії при використанні підйомника консольного.

Завантаження і розвантаження продукції може здійснюватися з будь-якого боку обладнання, окрім того, який стикається з несучою щоглою.

Кожен вид підйомного обладнання має свої переваги і недоліки, при виборі підйомника рекомендуємо звертатися до фахівців, щоб уникнути помилок.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.