Як обрати складське приміщення

як вибрати склад
Як вибрати склад – 1 з перших питань в складській логістиці

Ефективна логістика – обов’язкова для будь-якого успішного бізнесу. Правильна і економічно обґрунтована транспортна логістика скорочує транспортні витрати, тим самим збільшуючи прибуток компанії і знижуючи собівартість одиниці зберігається вантажу.

В кожному місті є база складських приміщень, котрі здаються в оренду. Склади різняються по безлічі параметрів, на перший погляд, орієнтуватися у яких досить складно. Спробуємо полегшити Вам завдання з вибором складського приміщення.

Вибираючи складське приміщення слід звернути увагу на:

  • асортимент вантажів, що будуть зберігатись;
  • технічні характеристики складського приміщення;
  • географічне розміщення складу;
  • транспортну логістику;
  • відповідність санітарним нормам і безпеки.

Зупинимося на кожному пункті докладніше.

Асортимент продукції

Потрібно знати заздалегідь, що саме Ви будете зберігати, в яких обсягах і в яких умовах, чи буде використовуватися навантажувальна техніка, які стелажі будуть використовуватися для зберігання продукції.
як вибрати складське приміщення

Технічні характеристики складу

Від параметрів зберігання вантажу залежить “корисна площа” складського приміщення, висота стелі (висота, яка може бути задіяна), якість покриття підлоги. Також, що не мало важливо, приміщення має бути у хорошому технічному стані для подальшої експлуатації.

Малогабаритні вантажі, для яких не потрібні особливі умови зберігання можуть зберігатися в будь-якому приміщенні зі стандартними кліматичними умовами.

Швидкопсувна продукція повинна зберігатися в особливих умовах, у зв’язку з чим підійдуть складські приміщення з холодильними камерами, системами підігріву чи кондиціонування.

Якщо Ви зберігаєте будівельні матеріали, при якому потрібно дотримуватися певного температурного режиму та рівня вологості. Вам можуть знадобитися додаткове спеціалізоване обладнання (підйомники, автонавантажувачі та ін).
за якими критеріями обирається склад

Територіальне розміщення складу

В деяких випадку, транспортування вантажів може мати значний % у статті витрат і мінімізація витрат на транспортування вантажу може значною мірою скоротити витрати. Відповідно склад повинен знаходитись як можна ближче до вашого офісу. Досить поширене явище, коли офіс знаходиться при складі.

Транспортна логістика

за якими критеріями обирається склад
Доставка вантажу – важливий аспект, часом навіть вирішальний. Обирайте складське приміщення, яке знаходиться поруч з транспортними розв’язками, має обладнану площадку для завантаження-розвантаження автівок (наприклад: доклевелером) або, наприклад, з парковкою для вантажних машин.

Безпека та санітарні норми

Радимо використовувати приміщення, які відповідають санітарно-епідеміологічним і пожежним вимогам, і оснащені системами безпеки.

Сподіваємося, наші поради допоможуть Вам у виборі складського приміщення.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.