WMS система управління складом

WMS
Сьогодні система управління складом (WMS) – не просто програмне рішення, а життєво необхідний інструмент практично для всіх підприємств, у яких є склад.

WMS система – це інформаційна система, що дозволяє підприємствам:

  • автоматизувати складський облік;
  • навести лад на складі;
  • вийти на якісно новий рівень управління складом підприємства.

Акцентуємо увагу на тому, що WMS система управління складом – це повноцінна АСУП (автоматизована система управління підприємством), з чого випливає, що завдання, які вирішуються за допомогою системи WMS, виходять за межі обліку продукції, інвентаризації, переміщень і т.д.

За допомогою даної системи здійснюється управління складськими процесами, починаючи від прийому і відвантаження продукції, і закінчуючи розробкою стратегії розміщення та оптимізації складської логістики. Системи управління складом забезпечують ефективне управління товаропотоками на підприємствах різних напрямків діяльності.

WMS логістика дозволяє автоматизувати (комплексно) всі складські операції і бізнес-процеси, зробивши їх більш керованими (підконтрольними).

WMS

У кінцевому рахунку, впровадження системи управління складом забезпечує сприятливе середовище для інтенсивного розвитку бізнесу підприємства шляхом підвищення ККД процесів і скорочуючи кількість витрат на кожну зі складських операцій.

Варто відзначити, що ця система не панацея від усіх проблем. Система WMS – це програмне рішення, яке має свій набір функціональних технологічних характеристик, свою ціну і призначення. Фахівці компанії «Київліфт» рекомендують уважно обирати систему WMS, виходячи з конкретних завдань бізнесу і характеристик складського приміщення.

Рекомендуємо почитати поради зі складської логістики від західних фахівців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.