В’їзні стелажі

в'їзний стелаж
В’їзні стелажі (набивні) – це різновид металевих стелажів, який використовується для зберігання однотипних і однорідних вантажів на піддонах. Відсутність проїздів між рядами обумовлена конструктивними особливостями металоконструкції, завдяки чому досягається максимальна компактність/щільність зберігання (до 80%). Штабелери або навантажувачі в’їжджають вглиб стелажної конструкції і розміщують або забирають піддон з вантажем. Глибинні стелажі (в’їзні) на 30% ефективніші у плані компактності зберігання, порівняно з палетними стелажами.

Різновиди в’їзних стелажів

в'їзний стелаж
Залежно від системи обробки вантажів, виділяють 2 різновиди в’їзних стелажів:

  • Drive-In – товар обробляється за принципом LIFO, завантаження і вивантаження здійснюється з одного боку стелажа;
  • Drive Thru – обробка товарів виконується за принципом FIFO, піддони на стелаж в’їзний завантажуються з одного боку, а вивантажуються – із зворотнього.

Стелажі в’їзні досить регулярно купують для зберігання вантажів з тривалим терміном зберігання (придатності).

В’їзний стелаж – складна блокова конструкція, що складається з рам і сполучних елементів. Виготовляються такі стелажні системи на основі стійок палетних стелажів, виконуються у пофарбованому (порошково-полімерне покриття) або оцинкованому варіантах. Для даної конструкції рекомендується використовувати захисні елементи для стелажів (дуже важливо для цього типу конструкцій).

Придбати в’їзні стелажі Ви можете, звернувшись до наших спеціалістів зі стелажного обладнання. Проект ми робимо безкоштовно, а інформацію про гарантію, умови доставки та обслуговування можна уточнити у нашому відділі продажів.
в'їзний стелаж

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.