Виготовлення та монтаж металоконструкцій

виготовлення металоконструкцій

замовити

Компанія КИЇВЛІФТ здійснює виготовлення металевих конструкцій і підйомних механізмів. Пропонуємо клієнтам вироби з металу під замовлення і за індивідуальними кресленнями. Власне виробництво, оснащене різним обладнанням для металообробки, забезпечує нам виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника різного рівня складності і в будь-яких обсягах необхідних замовнику.

Всі види металоконструкцій випущені на нашому виробництві відповідають державним вимогам і нормам.

Високий рівень професійної підготовки та досвід наших співробітників гарантує клієнту вироби бездоганної якості з тривалим терміном експлуатації при належному обслуговуванні і відмінними технічними характеристиками.

КИЇВЛІФТ співпрацює, як з оптовими, так і з роздрібними клієнтами. Головний пріоритет у нашій роботі – індивідуальний підхід до кожного клієнта і кваліфіковане обслуговування кожного замовлення. Завжди відкриті до співпраці з новими замовниками і готові до тривалої і плідної роботи з постійними клієнтами. Виробничий цех нашої компанії виробляє різні стандартні (металеві ферми, колони, сходи, будівельні металоконструкції, рекламні щити, навіси, висотні споруди та ін.) І нестандартні металоконструкції, розроблені за індивідуальними кресленнями і проектами.

У нас ви отримаєте чудову цінову пропозицію на виготовлення і монтаж металоконструкцій, а також вигідні умови співпраці.

Виготовлення металоконструкцій на замовлення за найкращою ціною в компанії КИЇВЛІФТ.

металообробка

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.