Виготовлення стелажів

Щомісяця в Україні більше сотні відвідувачів цікавляться питанням: як виготовляються стелажі? Спробуємо відповісти на це і ряд інших питань, які нам ставлять.
виготовлення стелажів

Виробництво стелажів: етапи

Виготовлення стелажів починається з етапу підготовки проекту.

Підготовка проекту

Наш фахівець виїжджає на об’єкт Замовника для виміру і підготовки ескізу розстановки металевих стелажних систем. Виїзд здійснюється безкоштовно.

Інженери-конструктори на підставі отриманої інформації розробляють виробничу специфікацію і креслення. Далі проект узгоджується із Замовником, затверджений проект надходить на виробництво стелажів.

Металеві стелажі: виробництво

виготовлення стелажів
На відповідність технічним умовам перевіряються: номер штрипсу, марка сталі, ширина і стан стрічки. Профілювання представляє собою холодну прокатку стали: виготовлення стійок, балок і діагональних профілів стелажних металоконструкцій виконується на кількох верстатах. Холоднокатане профілювання не вимагає великої кількості робочого персоналу та дозволяє підвищити рівень автоматизації.

Сучасне виробниче обладнання дозволяє поєднати процеси прокату і перфорації профілю металевих стелажів, що також позитивно відбиваається на продуктивності цеху. Завдяки маленькому кроку перфорації забезпечується більша кількість варіацій/конфігурацій стелажних систем.

Далі до профілю труби балки стелажа приєднується кронштейни з коннекторами за допомогою зварювання.

Фарбування стелажів

Щоб конструкція була стійкою до агресивного середовища і високої вологості, при виробництві на складські стелажі наноситься порошково-полімерне покриття. Дане покриття гарантує захист від перепадів температур, корозії, подовжує термін служби і покращує зовнішній вигляд металоконструкції. Колір металоконструкцій узгоджується із Замовником на етапі проектування та обирається згідно каталогу кольорів RAL.

Якість фарбування металевих стелажів залежить від якості промивки металу і використання процесу фосфатування, який, в свою чергу, сприяє потраплянню частинок фарби в структуру стелажної системи, тим самим підвищуючи зносостійкість і міцність пофарбованих елементів.
виготовлення стелажів

Установка стелажів

Установка стелажів є завершальним етапом у виготовленні стелажних систем. Анкерними болтами стелажні конструкції кріпляться до підлоги, в деяких будівлях – фіксуються до стін складського приміщення. При виробництві стелажі можуть комплектуватися додатковими елементами, такими як: обмежувачі, відбійники і ін..

Склад “до” і “після” установки стелажів

виготовлення стелажів

Особливості виготовлення стелажних систем різних типів

Фронтальні палетні стелажі

Виробництво фронтальних стелажів падетних вимагає найменшої трудомісткості в процесі розробки. Виготовляються із стандартних прокатних запчастин масового виробництва.

Набивні стелажі

Геометричні дані стелажів drive-in залежать від габаритів і маси вантажу та вантажної техніки. Якщо необхідно розширити прохід, то потрібно змінювати: профілі стійок, ширину кронштейнів, балок та інші параметри. В даному випадку процес виробництва ускладнюється.

Мезонін

виготовлення стелажів
Рівень складності проектування і виготовлення стелажів залежить від логістичної схеми проходження комунікацій та планування функціонування складського приміщення.

Частим явищем є затримки в постачанні металоконструкцій, у зв’язку з необхідністю великої кількості нестандартних деталей. Мезонінні стелажі конструюються на базі фронтальних, завдяки чому можна створювати зону комплектації вантажів.

Гравітаційний стелаж

Виробництво гравітаційних стелажів вимагає врахування схем роботи кожної із зон складського комплексу. Саме по собі виробництво трудомістке і вимагає великих термінів, порівняно із стелажами палетного зберігання, оскільки при виготовленні використовуються роликові доріжки, сепаратори, нестандартні металеві балки та інші елементи.
виготовлення стелажів

Висновки

Виготовлення стелажів – це трудомісткий процес, в більшості випадків виконується на замовлення. Як показує практика, стелажі поставляються протягом 3-4 тижнів, в деяких випадках від 6 місяців.

Якщо у Вас залишилися питання або Ви готові придбати стелажі – звертайтеся у відділ стелажного обладнання зручним для Вас способом.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.