Вертикальні підйомники

Купити підйомник вертикальний у виробника, вантажопідйомне обладнання на вибір:

ножничний підйомникконсольний підйомникшахтний підйомник

Вертикальні вантажні підйомники

Продаємо вертикальний гідравлічний підйомник декількох типів:

  • ножичний
  • консольний
  • шахтний

Кожен тип підйомного обладнання має свої переваги та особливості експлуатації.

Ножичний підйомник

Вертикальний гідравлічний підйомник ножичний універсальний тип вантажопідйомного обладнання. Використовуються в торгових мережах, складських і логістичних комплексах, СТО та підприємствах.

Ножничний стіл може піднімати вантажі вагою до 30 тонн на висоту до 12 метрів, простий в експлуатації і обслуговуванні. Устаткування надійне і довговічне.

Консольний підйомник

Вертикальний підйомник консольний піднімає вантажі до 24 метрів вагою до 10 тонн. Дуже добре підходить як для вертикального, так і для похилого переміщення вантажів. У рідкісних випадках траєкторія індивідуальна. Продаємо електромеханічні і гідравлічні підйомники консольного типу, живлення 220/380 В.

Шахтний підйомник

Підйомники шахтного типу переміщують вантажі у вертикальній площині на висоту до 18 метрів, вага вантажу до 5000 кілограм. Вигідна альтернатива вантажному ліфту.

Звертаємо увагу, що усе підйомне обладнання призначене для вертикального переміщення вантажів. Людей перевозити ЗАБОРОНЕНО.

Продаємо вертикальний вантажний підйомник на замовлення та зі складу. Ціна для кожного клієнта формується індивідуально, в залежності від обсягу партії і технічних характеристик. Зробити замовлення або проконсультуватися ви можете звернувшись до відділу продажів зручним способом. Гарантія на всю продукцію від 24 місяців, розрахунковий термін експлуатації не менше 7 років.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.