Вантажні стелажі

Вантажний стелаж металевий посилений використовується для обладнання магазинів, логістичних центрів, складських приміщень, фармакологічних компаній, архівів, автомайстерень і т.д. Він ідеально підходить для великогабаритних вантажів вагою від 400 до 900 кг на ярус, максимальне навантаження на секцію до 4500 кг.
вантажні стелажі

Конструкція поличних стелажів

Складські стелажі вантажні з легкістю збираються в лінію, де кожна рама загальна для секцій зліва і зправа. Посилені стелажі комплектуються полицями з фанери, сітчастими або суцільними металевими настилами.

Встановлюються металеві стелажі поличкові шляхом кріплення до підлоги. Якщо висота конструкції більше 300 см, то додатково через стелажні проходи стелажі кріпляться один до одного. Глибина полиці ярусу може бути від 40 до 150 см.

Залежно від навантажень, може використовуватися фанера 10 і 12 мм. Посилені стелажі вантажні мають оцинковане покриття стійок, зносостійке полімерне покриття балок помаранчевого або червоного кольору, Клієнт може на свій розсуд обрати інший колір порошкової фарби (див. Каталог кольорів порошкової фарби RAL).
стелажі вантажні

Стелажі палетного зберігання

Менш популярні палетні стелажі, на відміну від поличних. В палетних стелажах вантаж зберігається на піддонах. Великі склади обирають їх, в першу чергу, завдяки можливості роботи з вантажами за допомогою складської навантажувальної техніки. Про всі переваги стелажних систем даного типу Ви можете отримати інформацію, звернувшись до наших фахівців.
вантажний стелаж

Вантажні стелажі посилені від компанії Київліфт

Придбати стелаж посилений для складу Ви можете у компанії Київліфт з доставкою по Україні. Ціна на стелаж вантажний залежить від побажань Замовника, конфігурацій конструкції та обраної стелажної системи. Гарантія на виріб – 24 місяці. Термін поставки: 1-2 дні (зі складу) і 3-4 тижні (на замовлення).

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.