Вантажні підйомники

Вантажний підйомник – це складське устаткування, яке використовується для механізації вантажно/розвантажувальних операцій, шляхом переміщення вантажів по вертикальній і похилій траєкторії. Підйомники вантажні широко використовуються в торгових фірмах і магазинах, на промислових підприємствах і адміністративних будівлях.

ножничний підйомникконсольний підйомникшахтний підйомник

Гідравлічний вантажний підйомник піднімає вантажі вагою до 30 000 кг., на висоту до 18 метрів.

Вантажний підйомник для складу і складських приміщень виготовляється відповідно до діючих ТУ, регулярно проходить сертифікацію, і має повний пакет необхідних документів і сертифікати якості УкрСЕПРО. Мають значний запас міцності і проходять всебічні випробування на всіх стадіях виробництва. Підйомник вантажний може працювати при температурах від -40 до +80 градусів Цельсія, як на вулиці, так і всередині приміщення.

підйомники вантажні,

ТОВ “Київліфт” виробник підйомників вантажних, на складі при заводі зберігаються готові гідравлічні вантажні підйомники для магазинів і складів. Ви можете купити вантажний підйомник або гідравлічний підйомний стіл зі складу або під замовлення.

На нашому заводі щомісяця купують вантажні підйомники для складу, і тому є ряд причин:

  1. надійність і безпеку наших підйомників;
  2. використовуються запчастини європейської якості;
  3. висока ремонтопридатність і просте управління підйомних механізмом;
  4. відносна дешевизна підйомного столу.
  5. Клієнти, які хочуть придбати гідравлічний вантажний підйомник, в більшості випадків зупиняються на підйомнику ножничного типу, все завдяки його практичності і простоті використання.

купити вантажний підйомник

Наш завод забезпечує тривалу і дієву гарантію на вантажні підйомні платформи і підйомники вантажні, – 36 місяців, варто врахувати, що розрахунковий термін експлуатування обладнання становить 7 років.

Щоб успішно вибрати вантажний підйомник для магазину важливо вивчити значну кількість супутніх чинників, фахівці заводу Київліфт допоможуть Вам з вибором кращого підйомного механізму з урахуванням побажань замовника.

Якщо у Вас залишилися питання або готові до покупки – дзвоніть нам.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.