Умови зберігання металопрокату

Правильне зберігання металопрокату є актуальним як для будівельних, так і для промислових підприємств. Незалежно від кількості металопрокату, його необхідно зберігати в спеціальних умовах, інакше металопродукція може втратити свої властивості повністю або частково.
зберігання металопрокату

Необхідні умови зберігання

Рекомендується використовувати криті площі з можливістю провітрювання приміщення. Розміщувати вантаж слід таким чином, щоб його можна було без проблем переміщувати, наприклад, для транспортування. Зберігаючи метал на стеллажах, слід дотримуватися відстані між рядами стелажів не менше 1,5 метрів.

Листовий метал

стелажі для металопрокату
Холоднокатаний лист при зберіганні прокладається спеціальними брусками-прокладками. Завдяки цьому забезпечується вільний доступ повітря до металу і полегшується підводка строп під лист.

Довгомірний вантаж розміщують таким чином, щоб не з’являлися вигини і деформації, а якщо вони все ж починають з’являтися – здійснюється корекція за допомогою додаткових прокладок.

Зберігання дрібного асортаменту

зберігання металопрокату
Арматуру, труби невеликого діаметру та іншу подібну продукцію зберігають у зв’язках. Таким чином, їх легше сортувати і вантажити для подальшого транспортування. Також у зв’язках метал менш схильний до вигинів, ударів та інших механічних впливів.

Зберігання труб великого діаметру

 стелажі для металопрокату
Даний вид металу слід зберігати на стелажах для металопрокату. Зазвичай його зберігають у вигляді масиву труб, складених одна на іншу. Варто врахувати, що відсутність обмежуючих конструкцій може призвести до падіння масиву і деформації поверхні металу.

Складське обладнання

Оптимально зберігати металопрокат на спеціальних стелажах для складування металопрокату. Стелажі допомагають раціонально використовувати складську площу. Умови зберігання й складське обладнання використовується практично однакове, як для кольорових, так і для чорних металів (різниця лише в рівні допустимої вологості).

Звернувшись до компанії Київліфт, Ви отримаєте оптимальне рішення для Вашого бізнесу.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.