Торгові стелажі

Торгові стелажі – різновид стелажного обладнання, що дозволяє ефективно зберігати продовольчі та промислові товари. Стелажі металеві торговельні для магазину отримали широку популярність із зрозумілих причин: з їх допомогою підвищується продуктивність роботи підприємств та заощаджується велика кількість робочої площі, що в свою чергу дозволяє знизити витрати Замовника.
торгові стелажі,

Різновиди торгових стелажів

Торгове обладнання стелажі буває наступних типів:

Стелаж торговий торцевий

Найчастіше використовується в магазинах і супермаркетах самообслуговування, де стелажі (односторонні і двосторонні) зазвичай розташовуються по всій площі залу. Таке розташування сприяє швидкій адаптації покупця в торговому просторі. Даний тип стелажів відмінно підходить для презентації та просування товару.

Стелажі кутові

Використання кутових стелажів доцільно для залів і магазинів, що мають нестандартну форму або архітектурні особливості (наприклад, колони). Завдяки оптимальній ціні цього обладнання і грамотному розташуванню його в залі, можна значно заощадити кошти.

Торговий стелаж пристінний

Відрізняється не тільки компактністю і зручністю розташування товару, але і приємним зовнішнім виглядом. Шляхом установки неглибоких полиць на пристінні стелажі зростає ефективність розташування на них певної продукції. Зазвичай використовуються для зберігання штучного або малогабаритного товару.
стелажі торгові

Стелажі острівні

Використовуються в магазинах, що займаються реалізацією промислових товарів (взуття, одяг, галантерея). Товари можуть розташовуватися, як по одну, так і по обидві сторони, що дозволяє вигідно демонструвати їх покупцеві.

Стелажі сіткові

Характеризуються підвищеною прозорістю (як стелажі, так і торгові полиці), що надає широкий вибір для місця установки стелажів в торговому залі.

Стелажі торговельні перфоровані

Відрізняються від інших видів особливостями конструкції – товар розміщується на гачках задньої перфорованої стінки. Можна використовувати гачки різної довжини і ширини, розташовувати їх структуровано або ж довільно.

Торгові стелажі для магазину може бути виготовлено з таких матеріалів:

  • пластик підвищеної міцності;
  • метал;
  • дерево або ДСП.

Для того, щоб уникнути помилки у виборі потрібного Вам виду торгових стелажів, радимо звернутися до наших фахівців за консультацією.
стелажі торгові

Ціна, продаж і доставка

Придбати торгові стелажі для магазину можна в будь-якій українській компанії, яка поставляє стелажі торговельні для магазинів. Найчастіше торгові полиці стелажі поставляються у наступні міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та ін., а також у віддалені районні центри.

Ціна залежить в першу чергу від якості матеріалів, з яких виконується виробництво торгових стелажів. Інші фактори – це вартість доставки, оплата роботи компанії та ін.

Завод “КИЇВЛІФТ” не здійснює виробництво стелажів торгових, і не продає їх. У нашій компанії можна придбати металеві стелажі складські. Найбільш популярними є поличні стелажі і палетні.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.