Тельферний підйомник

Тельферний підйомник – це різновид підйомного обладнання, яке використовується для переміщення вантажів без людей, і не потребує реєстрації в органах технагляду. Дане підйомне обладнання не є ліфтом або будівельним підйомником.

 тельферний підйомник
Тельферний вантажний підйомник складається з кран-балки без механізму горизонтального пересування із зовнішнім управлінням в напівавтоматичному режимі, конструкція не вимагає фіксації вантажу стропами, а вантажна платформа (кліть) постійно знаходиться у підвішеному і обмеженому від розкачувань положенні.

На відміну від вантажного ліфта, в тельферному підйомному механізмі перевозяться тільки вантажі, без супроводу. Оскільки у даному типі підйомного обладнання використовується електротельфер, то експлуатація даного підйомника можлива тільки з вантажем без людей, згідно технічної документації.

Електротельфер – це електродвигун, з нормально замкнутим гальмом, планетарним редуктором і барабаном з канавкою для троса в єдиному корпусі з кріпленням для підвісу.

Тельферні вантажні підйомники управляються за допомогою зовнішнього кнопкового пульта, який розміщується на кожному поверсі/зупинці. Рухається вантажна платформа тільки після того, як будуть закриті всі елементи зовнішнього огородження (розсувні решітки, двері та ін.).

Тельферні підйомники мають електродвигун, захищений від неправильного підключення фаз і перевантажень. Падіння підйомної платформи при обриві троса запобігається системою безпечної підвіски, дублюючої канатом, або уловлювачем різкого гальмування.

Під час руху механізму людина не може потрапити у небезпечну зону в момент руху платформи, досягається це за допомогою зовнішніх огороджень, укомплектованих електро- замками. Доступ можливий тільки при наявності вантажної платформи на поверсі.

Зсув вантажів за межі кліті регулюється розсувними гратами. Пересування кліті за межі мінімального/максимального рівня контролюється датчиками аварійного рівня.
тельферний підйомник

Звертаємо Вашу увагу:

Завод «Київліфт» виготовляє підйомники з 2006 року. На нашому заводі Ви можете замовити:

  • гідравлічні підйомники;
  • мобільні крани;
  • дорожні блокувальники.

На заводі є готове обладнання, також виготовляємо підйомники на замовлення.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.