Стелажі металеві складські (палетні)

палетні стелажі
Стелажі палетні застосовуються для більш ефективного використання складських приміщень. Таке обладнання є оптимальним варіантом для складування вантажів з широкою номенклатурою найменувань, що дозволяє без особливих зусиль витягати товар, спрощує контроль запасів і легко пристосовується до будь-якого планування складського приміщення, а також до габаритів і ваги складованих вантажів.

Стелажна система, розроблена для складування різноманітних видів продукції на піддонах з такими стандартами:

  • FIN (1000х1200 мм);
  • EUR (800х1200 мм).

Завдяки особливостям своєї конструкції (зручності монтажу та експлуатації, широкому набору елементів), існує можливість виготовлення індивідуальних конфігурацій відповідно до побажань Замовника.

На базі конструкції стелажів палетних можуть бути спроектовані і зібрані стелажні металоконструкції згідно з Вашими потребами (різні каркаси, мезоніни, навіси і т. п.).

Характеристика конструкції елементів металевого стелажа

стелажі палетні
Конструкція металевих паллетних стелажів (фронтальних) складається з продольних балок та вертикальних рам. Рама утворюється з двох стійок, які з’єднані між собою горизонтальними і діагональними сполучними елементами.

Стійки мають підп’ятники, які виготовляються з холоднокатаного перфорованого профілю, частота якого 50 мм, що дозволяє регулювати висоту ярусу металевого складського стелажа. Балки стеллажної конструкції фіксуються на рамі зачепами і блокуються за допомогою фіксаторів. Залежно від потреб Замовника, до вантажопідйомності паллетного стелажа визначаються товщина балок і перетин профілю стійок. Заввишки металевий стелаж (фронтальний) може бути до 12 метрів. Ширина рамної стійки формується виходячи з розмірів палети.

Для мінімізації пошкоджень рам складською технікою (в т.ч. навантажувачем) під час роботи рекомендуємо монтувати металеві огорожі стійок стелажної системи та/або використовувати пасивний полімерний захист. Горизонтальні балки необхідно обробляти міцним полімерним матеріалом (лаком або фарбою), а вертикальні рами – виготовляти з оцинкованої сталі. Таким чином, Ви забезпечуєте тривале збереження зовнішнього вигляду складських стелажів навіть в умовах високої вологості (у морозильних камерах).

Вертикальні рами (складські металеві стелажі)

стелажі палетні
Стелажі палетні, як правило, відрізняються великою висотою і повинні витримувати значне навантаження. У зв’язку з цим, рами забов’язані мати достатню міцність, що забезпечується стелажною конструкцією, яка включає в себе дві стійки, діагональні і горизонтальні стяжки, за допомогою яких формується глибина фронтальних (паллетних) стелажів. З’єднання елементів у стеллажній системі здійснюється на болтах, даючи тим самим можливість зробити монтаж конструкції більш простим, а також мінімізувати витрати на заміну і ремонт пошкоджених деталей.

Для виготовлення стелажів металевих складських застосовується холоднокатаний, металевий, оцинкований перфорований профіль, завдяки чому можна використовувати обладнання навіть на відкритій місцевості. При виготовленні стійок враховуються планована висота стеллажної системи, вага палет, коефіцієнт завантаження, а також інші параметри.

Складські металеві стелажі можуть мати вертикальну довжину рам від 150 см до 1200 см, а завдяки перфорації регулюється висота ярусу балок з кроком в 50 мм. Діагональні і горизонтальні елементи рами мають товщину металу в 1,5 мм і С-профілювання. Розташування і кількість стяжок визначається залежно від ширини кожної з секцій, необхідної міцності і інших параметрів. Для підвищення стійкості металевих стелажів і безпечного розподілу навантаження на настил підлоги, під нижніми торцями рам розміщуються підп’ятники, які встановлюються на місці клиновидними анкерами, і кріпляться до рами болтами. Захист від випадкового пошкодження складською технікою забезпечується за рахунок встановлення відбійника.

Балки (траверси)

стелажі палетні
Траверси в паллетних стелажах виробляються шляхом з’єднання (поздовжнього) 2-х С-подібних профілів завтовшки 1,5 мм-2,5 мм (навантаження на рівень зберігання: від 0,3 до 8 т), покритих порошковою фарбою помаранчевого або червоного кольору.

Найбільш поширені розміри балок:

  • 3600 мм;
  • 3300 мм;
  • 2700 мм;
  • 2200 мм;
  • 1800 мм.

Можливим є виготовлення балок з нестандартною довжиною, під необхідні розміри палет.

Для з’єднання зі стійками, траверси обладнані зачепами, що забезпечує надійність кріплення і простоту монтажу. З метою запобігання випадкового випадання балок з пазів в конструкції передбачені фіксатори. Подвійна конструкція балки здатна витримувати в т.ч. масивні піддони, а порошкова фарба, має не лише привабливий зовнішній вигляд, але і забезпечує таку важливу перевагу як тривалий термін служби.

Захисні елементи

Використання складського обладнання (техніки) для переміщення ємних вантажів створює ризик поломки стійок палетних стелажів, особливо біля самої підлоги. Для захисту цих ділянок використовують конструкцію з металу, здатну витримати великі навантаження, які виникають при ударах і наїзді на конструкцію навантажувачів. До підлоги такі пристрої кріпляться клиновидними анкерами.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.