Стелажі фронтальні

фронтальні стелажі

Палетні стелажі з фронтальним навантаженням широко використовуються у складській логістиці. Вони легко збираються і прості в експлуатації.

Фронтальні стелажі ідеально підходять для складів з високим товарообігом і необхідністю регулярного доступу до будь-якого вантажу.

Фронтальний стелаж дозволяє максимально використовувати площу складського приміщення. Даний вид стелажів використовується для зберігання вантажу, розміщеного на піддонах (палетах) або у контейнерах.

Палетні стелажі фронтальні конструктивно складаються з таких елементів: траверси (балки) і рами, що з’єднуються між собою, утворюючи яруси, на яких розміщуються полиці або палети. Фронтальні стелажі являють собою збірно-розбірну металоконструкцію, яку можна легко змінювати (довжину конструкції і висоту ярусу).

Встановлюються палетні стелажні конструкції одинарними або спареними лавами + прохід для проїзду вантажної техніки (штабелер, автонавантажувач).

За допомогою додаткових аксесуарів (полки, поперечні траверси, сітчастий настил і тд.) можна складувати нестандартні вантажі.

Стелажі палетні фронтальні ціна, продаж та доставка

 стелажі фронтальні

Стелажі фронтальні придбати можна, звернувшись у відділ стелажного обладнання нашої компанії за одним з телефонів, вказаних на сайті. Ми забезпечуємо достойний сервіс та гарантуємо високу якість продукції.

Доставка стелажного обладнання відбувається по всій території України, гарантія на металеві стелажі – від 12 місяців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.