Стелажі для зберігання металопрокату

стелажі для металопрокату
Для складування та зберігання металу рекомендується використовувати стелаж вантажний металевий. Основна його особливість полягає в тому, що його конструкцією передбачена висока вантажопідйомність.

Для зберігання металопрокату можна використовувати стелажі трьох типів:

  • палетні;
  • консольні;
  • вантажні.

У нашій компанії Ви можете придбати стелаж для зберігання металопрокату.

Палетні стелажі

стелажі для зберігання металопрокату
Палетні стелажі для металопрокату мають зручну конструкцію для складування різних вантажів. Вантажі можуть зберігатися на палетах (піддонах) або на полицях з ДСП чи металевої сітки. Завдяки своїм конструктивним особливостям, при конструюванні можна зібрати стелажі потрібної Замовнику висоти і довжини секції. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись у відділ стелажного обладнання за телефоном, вказаним на сайті.

Консольні стелажі

Консольні стелажі для зберігання металопрокату насамперед розроблені для зберігання довгомірних вантажів. На цьому типі стелажного обладнання Ви можете зберігати:

  • довгомірні вантажі;
  • металопрокат і труби з металу;
  • рулони, балки та ін.

Консольний стелаж може бути як з однобічним навантаженням (пристінний стелаж), так і з двобічним. Також може бути додатково укомплектований стінками (бічними і задніми) і роздільниками.
стелажі для зберігання металопрокату

Вантажні стелажі

Вантажний стелаж посилений рекомендується використовувати, коли ваш вантаж має значну вагу і Вам необхідно використовувати посилену металоконструкцію. Виготовляються вантажні стелажі на базі поличних.

Всі стелажі під металопрокат розробляються таким чином, щоб сприймати навантаження згідно ТЗ з урахуванням умов, в яких вони будуть використовуватися. Доставка і монтаж виконується по всій Україні. Гарантія – 24 місяці.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.