Стелажі для піддонів

Фронтальні стелажі для піддонів

Стелаж для піддонів (європіддонів) використовується в якості складських систем зберігання продукції.

Палетні стелажі застосовуються для зберігання вантажів, які упаковані на піддони.

Більшість виробників стелажного обладнання пропонують стелажні системи, призначені для зберігання піддонів стандартних розмірів:

  • «європіддони» (1200 мм на 800 мм);
  • «американські» піддони (1200 мм на 1200 мм);
  • «фінпіддони» (1200 мм на 1000 мм).

Стелажі для піддонів з нестандартними розмірами виготовляються під замовлення.
стелажі для піддонів

Конструкція стелажів для піддонів, а також їх застосування

Конструкцією палетного стелажа передбачено горизонтальні балки і вертикальні рами. Залежно від необхідної вантажопідйомності, балки і рами виготовляються з профілів з ​​різною товщиною і формою.

Існує кілька основних різновидів стелажних конструкцій для піддонів, кожна з яких має свої переваги і призначена для зберігання вантажу з певними параметрами.

Фронтальні стелажі – самий популярний тип складських стелажів для європіддонів. Завантаження піддонів виконується вздовж стелажа. Тим самим забезпечуючи швидкий і зручний доступ до будь-якого піддона, також дозволяє використовувати стелажі фронтальні для зберігання будь-яких вантажів. Також, ще одним плюсом стелажів палетних з фронтальним завантаженням є можливість використовувати для їх обслуговування практично будь-яку вантажопідйомну техніку (штабелери і навантажувачі). Недоліком фронтальних (палетних) стелажів для європіддонів є необхідність у досить широких міжстелажних проходах для роботи вантажопідйомного обладнання (від 2,0 до 3,5 м, залежить від використовуваної техніки).

стелажі для піддонів

Глибинні стелажі – досить популярний тип стелажів для піддонів. Ці стелажі мають кілька різних назв: «прохідні стелажі», «набивні стелажі». Глибинні стелажі застосовуються для розміщення однорідного вантажу тривалого зберігання. Установка піддонів виконується в кілька рядів по глибині та висоті, завдяки чому забезпечується ефективне використання складських приміщень. Для обслуговування набивних стелажів використовується різна вантажно-розвантажувальна техніка, у якої габарити відповідають ширині міжстелажних проходів.

Стелажі подвійної глибини представляють із себе здвоєні ряди класичних палетних (фронтальних) стелажів. Палетні (фронтальні) стелажі подвійної глибини допомагають більш еффективно використовувати площі складських приміщень, але для їх обслуговування потрібна трохи інша техніка, ніж для обслуговування традиційних фронтальних стелажів. Оптимальним варіантом буде використання штабелерів з телескопічними вилами.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.