Стелажі архівні

Стелажі архівні – це різновид стелажної системи, яка використовується для зберігання документів. Їх також називають поличковими, пересувними та мобільними. Архівні стелажі – це простий, надійний та універсальний спосіб зберігання архівів і документів на підприємстві, в комерційному банку, в лікарні, в нотаріусів, у бібліотеках тощо.

Використовуючи металеві стелажі архівного типу, Ви заощаджуєте до 70% корисної площі Вашого приміщення.
стелажі архівні

Архівні стелажі металеві: характеристики

Зовні архівний стелаж являє собою металоконструкцію з полиць і перфорованих стійок, має легку ажурну форму та комплектується пластмасовими підп’ятниками і має безболтове з’єднання. Важливу роль відіграє зовнішній вигляд, стелажі архівні металеві, завдяки своєму акуратному зовнішньому вигляду, можуть використовуватися в офісах, гармонійно доповнюючи інтер’єр офісного приміщення.
архівний стелаж

Стелаж архівний буває двох типів:

    • стаціонарний – універсальний і доступний за ціною стелаж, він ідеально підходять для приміщення з невеликою кількістю документів, даний тип стелажів може включати декілька ярусів з додатковими зонами зберігання і сходами (оптимальний для приміщень з високими стелями);
    • мобільний архівний стелаж – ціна на такі стелажі істотно більша, але такі конструкції здатні збільшити коефіцієнт щільності зберігання документів до 2-х разів, тим самим заощаджуючи до 50% корисного простору, якого зазвичай не вистачає. Архівні пересувні стелажі – мають право називатися кращими стелажами для зберігання документів.

архівні стелажі

Стелажі металеві архівні: конструкція

Металеві стелажі для архіву називають мобільними або пересувними завдяки тому, що стелажні секції переміщуються по рейках, які укладаються на підлогу (фальшпол), комплектуються дані стелажі електричним або механічним приводом, за допомогою якого здійснюється переміщення секцій.

Стелажі архівні металеві допомагають не тільки ефективно використовувати обмежений простір, але і надійно захистять Ваші документи, оскільки стелажні секції можуть закриватися на ключ, тим самим обмежуючи доступ. В такому випадку, доступ до документів буде тільки у відповідальних осіб, держателів ключів.

А те, що стелаж архівний металевий покривається порошковою фарбою, яка сприяє тривалій роботі металоконструкції, дозволяє встановлювати його в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, і в інших несприятливих для зберігання умовах.
архівні металеві стелажі

Переваги металевих стелажів

Стелажі архівні складські можуть використовуватися не тільки для зберігання документації, а й для зберігання інших невеликих вантажів, що дає змогу використовувати їх як складське обладнання. Завдяки металевій конструкції їх можна використовувати в якості посилених стелажів для середніх навантажень.

Архівні стелажі пересувні (мобільні) в основному використовують для зберігання:

  • папок;
  • електронних носіїв інформації;
  • книг;
  • документів та ін.

Придбавши архівні або інші стелажі, Ви заощадите частину простору приміщення і зможете використовувати його для іншої бізнес-мети, або зменшити орендні сплати.
архівний стелаж

Архівний стелаж: ціна, доставка, гарантія

Придбати металеві архівні стелажі або замовити проект можна в нашому торгівельному відділі. Проект виконується безкоштовно. Ціна формується згідно з даними у проекті, на які впливають кількість секцій, висота полиці стелажа, його вантажопідйомність та інші параметри.

Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Донецьк, Одеса та інші міста.

Наші фахівці, окрім проекту та доставки, забезпечують монтаж і гарантійне обслуговування. Гарантія – 2 роки.

Компанія Київліфт продає й інші типи стелажів: палетні, мобільні, набивні, мезоніни та ін.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.