Стаціонарний підйомний стіл

Стаціонарний підйомний стіл

Гідравлічні підйомні столи, які також називають стаціонарними підйомними столами, популярні і застосовуються практично скрізь:

  • автомобільні підйомники для автосервісу;
  • гідравлічні підйомники для магазину;
  • вантажний підйомник для складських приміщень;
  • на виробничих підприємствах та інших об’єктах, де необхідне переміщення важких вантажів.

 

стаціонарний підйомний стіл

Стаціонарний підйомний стіл ножничного типу отримав популярність завдяки своїй простій конструкції і широкій сфері застосування. Стаціонарні підйомні столи складаються з вантажної платформи, системи підйому ножничного типу, гідроциліндра, систем управління і безпеки. Що більше пар ножиць, то вища висота підйому (виділяють низькопрофільні підйомні столи і високопідйомний стіл ножничного типу).

Принцип дії

стаціонарний підйомний стіл
Для переміщення вантажів потрібно помістити вантаж на стіл підйомний стаціонарний і натиснути кнопку на пульті управління «вгору» або «вниз», під впливом гідравлічної рідини гідроциліндри приводять в дію ножиці підйомної платформи. Досягнувши потрібної висоти, Ви зупиняєте механізм на відповідній висоті і виконуєте необхідні операції з вантажем. Гідравлічні підйомні платформи та столи прості в обслуговуванні і не вимагають капітальних витрат на технічне облуговування.

Стіл підйомний стаціонарний може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці, його використовують при температурах повітря від -40 до +80 градусів Цельсія, а висота підйому і вантажопідйомність можуть досягати 11,5 м і 10 т відповідно.

Завод «Київліфт» виготовляє підйомні столи і платформи більше 8 років. Щорічно ми продаємо гідравлічні підйомники ножичні і інші вантажопідйомні механізми, всього понад 200 одиниць підйомного обладнання по всій Україні (Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Донецьк, Одеса та інші міста України). Підйомні столи стаціонарні є на складі, а також виготовляються на замовлення. Наш проектний відділ підготує для Вас оптимальне вантажопідйомне рішення.

Придбати стаціонарний підйомний стіл без накруток дилерів безпосередньо у виробника Ви можете у відділі продажів при заводі.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.