Сортування вантажу за принципом FIFO

складська логістика

“Фільтрація” товарних груп, застосування принципів FIFO

11. Використовуйте в роботі набивні або прохідні стелажі для вантажів в коробках, ящиках на палетах: тим самим, Ви прискорите поповнення та відбір товарних запасів. Використовуйте прохідні стелажі замість штабелювання палет і ящиків. Прохідні стелажі – це полки під нахилом, на які впритул встановлюються ящики або палети. Вантажі розміщуються на більш високому краю стелажа. Штабелери та вантажники не потрібні для переміщення вантажів, під дією власної ваги ящики і коробки рухаються по роликах стелажа. Гравітаційні стелажі палетні складаються з вертикальних рам, на які укріплені похилі роликові конвеєри різної ширини, по яких завдяки власній вазі переміщаються в бік розвантаження палет, по мірі розвантажування на більш високий край стелажа завантажуються нові палети.

12. Використовуйте на складі канал динамічної роботи з вантажем. Застосовуйте в роботі набивні та гравітаційні стелажі для резервного зберігання вантажів прохідними стелажами. На набивних стелажах палети знаходяться на візках з роликами. Наступна палета вставляється в направляючу, підштовхуючи попередню паллету. Завдяки чому вантажі обробляються швидше, ніж при будь-яких інших схемах розміщення стелажного обладнання глибинного складування.

13. Складіть оптимальну схему розміщення вантажів на складі. До цього слід підходити з особливою увагою, найбільш затребуваний вантаж розміщуйте в найзручніших для навантаження місцях. І також моніторте, що б малозатребуваний вантаж не перебував на маршруті штабелерів і навантажувачів, тим самим не подовжували маршрут перевезення вантажів. Якщо Вам доводиться завантажувати прохідний стелаж по кілька разів на день, то доцільніше буде використовувати палетні стелажі (прохідні).

14. Аналізуйте структуру “підбору” замовлень. Яка частка замовлень з малою кількістю найменувань? Який відсоток з цих замовлень складають замовлення на 1 (один) і той же вантаж? Що б працівник, який збирає замовлення, ефективніше працював слід особливу увагу приділити документообігу (замовних бланків), переслідуючи мету одночасної обробки декількох замовлень одночасно.
складська логістика
15. “Формуйте” замовлення партіями. Використовуючи в роботі недороге обладнання. Якщо Ви використовуєте для повільно використовуваних вантажів мезоніни, які знаходяться в дальньому кутку, намагайтеся вантаж формувати партіями.

16. Збирайте замовлення на вантаж, який користується малим попитом, безпосередньо з місця розміщення (з полиць складських). Найбільш раціонально, тому що якщо їх возити з початку майданчика до столу комплектації, то подовжиться шлях переміщення.

4 і остання група порад зі складської логістики

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.