Складські стелажі

Складські стелажі металеві – це складське обладнання, призначене для компактного зберігання різноманітної продукції. Стелаж металевий складський дозволяє не тільки впорядкувати товари на складі, а й заощадити велику кількість робочого простору.
складські стелажі

Збірні стелажі для складу: конструкція

Стелажі розбірні складські включають в себе такі основні елементи конструкції:

 • вертикальні стійки – рами;
 • балки – елементи, виготовлені з прокатного профілю.

Рами з’єднуються між собою за рахунок горизонтальних і діагональних стяжок. Балки кріпляться до стійок стелажа за допомогою замків-зачепів.
складський стелаж

Складські стелажі розбірні: сфера використання

Металевий складський стелаж може застосовуватися не тільки в складському приміщенні, а й на інших підприємствах та об’єктах, таких як:

 • магазини і торгові центри;
 • архівні приміщення і бібліотеки;
 • офісні приміщення;
 • металобази;
 • автосервіси і СТО.

Металеві стелажі складські отримали таку широку популярність саме завдяки простоті і універсальності своєї конструкції.
складські стелажі

Стелажі складські розбірні: класифікація

 • складські палетні стелажі – це найпоширеніший тип стелажів, який призначається для палетного зберігання товарів. Палетні стелажі для складу можуть обслуговуватися за допомогою будь-якої вантажної техніки. Стелажі складські палетні використовуються як на невеликих складах, так і у великих логістичних центрах. Однією з найважливіших переваг є той факт, що складські стелажі палетні мають не високу вартість у порівнянні з іншими видами стелажного обладнання;
 • в’їзні стелажі (drive-in) – це складське обладнання стелажі, за допомогою якого максимально ефективно використовується простір складського приміщення. При встановленні набивних (в’їзних) стелажів широкі проїзди для складської навантажувальної техніки не потрібні. В’їзний стелаж, як правило, застосовується для складування великих обсягів однотипної продукції;
 • поличні складські стелажі – це збірно-розбірні металеві конструкції, які відносять до категорії легких стелажних конструкцій, що мають різну вантажопідйомну здатність, габарити, кількість ярусів і інші характеристики. Поличні стелажі для складу, залежно від вантажопідйомності, можуть бути легкими, середніми або посиленими. Поличні стелажі складські можуть бути збірно-розбірними або мати конструкцію зварного типу. Складські поличкові стелажі переважно використовуються для складування штучних дрібних товарів з відносно невеликою вагою. Висока щільність зберігання, гнучкість конструкції і можливість її адаптації до мінливих умов зберігання – це ті чинники, які дозволяють особливо виділити стелажі поличні складські з численних типів стелажного обладнання. Крім того, стелажі складські поличні не піддаються корозії, оскільки мають порошково-полімерне покриття;
 • консольні стелажі – це складські металоконструкції, які ідеально підходять для зберігання довгомірних і нестандартних вантажів у господарських та будівельних магазинах, у виробничих приміщеннях, а також для зберігання металопрокату на металобазах;
 • стелажі архівні складські – це конструкції, призначені для зберігання документації в офісах, архівах і на різних підприємствах, а також для зберігання книг у бібліотеках. Архівний стелаж може бути як стаціонарним, так і мобільним (пересувним). Він дозволяє заощадити до 70% корисної площі приміщення.

Як обрати стелаж для складу?

стелажі складські
Вибір металевих стелажів для складу є досить непростим і відповідальним завданням, оскільки вимагає від Вас уважності до деталей. У першу чергу, варто визначитися зі специфікою продукції, яку Ви плануєте зберігати на стелажах. Це буде одним з вирішальних факторів, який вплине на вибір типу стеллажної системи.

Варто також врахувати особливості приміщення, в якому буде встановлено складське обладнання стелажі. До таких особливостей відносять висоту стелі, якість підлогового покриття, температурний режим та ін. Крім усього іншого, вибір стелажа залежить від товарообігу, умов і термінів зберігання продукції на Вашому складі.

Оскільки правильно підібрати складські металеві стелажі, які будуть відповідати всім Вашим вимогам, досить складно, ми пропонуємо Вам звернутися за допомогою до наших фахівців.

З широкого асортименту нашого стелажного обладнання ми зможемо підібрати підходящий варіант для кожного Клієнта.

Стелажі металеві складські: переваги

Стелаж складський металевий володіє наступними перевагами:

 1. можливість швидкого перепланування складу;
 2. складські стелажі прості в монтажі та обслуговуванні;
 3. довговічність;
 4. надійність і стійкість;
 5. захист від корозії за допомогою порошково-полімерного покриття;
 6. пожежна безпека і відповідність санітарним нормам;
 7. зручність в експлуатації;
 8. компактне складування товарів.

Металеві стелажі для складу відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам якості, мають відповідні сертифікати та повний пакет документів.

Виробництво стелажів

 стелаж складський
Стелажі для складу придбати в компанії «Київліфт» – означає отримати якісний сервіс та надійне обладнання для складу. Ми виконуємо повний список послуг з встановлення стелажів у Вашому складському приміщенні. Фахівці нашого підприємства виїжджають на об’єкт Клієнта, роблять всі необхідні виміри і погоджують із Замовником проектні рішення під складський стелаж. Також наша компанія здійснює монтаж, збірку і подальше технічне обслуговування.

Стелажі для складських приміщень виготовляються з високоякісного металу, що дозволяє конструкції витримувати високі навантаження. Стелаж складський володіє всіма необхідними сертифікатами якості та виготовляється відповідно до діючих технічних умов.

Металеві стелажі складські придбати можна зі складу або на замовлення (з урахуванням Ваших індивідуальних вимог).
складські стелажі

Стелажі складські ціна, гарантія та доставка

Складські стелажі придбати Ви можете, звернувшись у відділ продажів за одним із телефонів, зазначених в «Контактах». Торгові менеджери нашої компанії нададуть Вам вичерпну інформацію про стелажні системи, прояснять питання ціни і монтажу, а також допоможуть з вибором підходящої конструкції.

Ми забезпечуємо доставку та сервісне обслуговування по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, та ін. міста. Гарантія на стелажі металеві для складу становить від 12 місяців.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.