Cкладські підйомники

Складські підйомники – це по суті підйомне обладнання для складу, яке використовується для переміщення вантажів/продукції між різницею висот, часто між поверхами/рівнями складського приміщення.

ножничний підйомникконсольний підйомникшахтний підйомник

Найчастіше клієнти, яким потрібен підйомник для складу, купують один з наступних підйомних пристроїв:

Ножничний підйомник

складський підйомник

Ножичний підйомник (він же: гідравлічний підйомний стіл ножичного типу) є найбільш популярним рішенням для складу. Популярний підйомник гідравлічний для складу завдяки своїй простій конструкції. Ножничний стіл складається з платформи, на якій розміщується вантаж підйомного механізму (ножничного), гідроциліндра і систем безпеки.

Підйомники складські ножничного типу абсолютно надійні і безпечні, розрахунковий термін експлуатації становить 7 років. Такі підйомні механізми мають низьку собівартість при висоті до 6-7 метрів. При цьому даний підйомник здатен підняти вантаж вагою до 30000 кг і не потребує значних капіталовкладень у підтримку працездатності.

Якщо Ви вирішили придбати вантажний підйомник для складу з ножничним механізмом, то це вигідна інвестиція у Ваш склад.

Шахтний підйомник для складу

підйомник складський

Шахтний підйомник менш популярний, ніж ножичний, більш дорогий у виробництві і монтажі. При цьому він практичний і незамінний при переміщенні вантажів на великі висоти (3 і більше поверхів).

Принцип дії підйомника шахтного типу полягає у вертикальному переміщенні вантажної кабіни (кліті) між поверхами. Підйомник складський можна розміщувати як вгорі шахти, так і знизу або збоку. Вантажопідйомність такого механізму менша, і найчастіше не перевищує 5000 кг. Висота підйому може досягати 18 метрів.

Вантажні підйомники для складу нашого виробництва в обов’язковому порядку мають ряд захисних елементів і механізмів, серед яких:

уловлювачі, які спрацьовують під час обриву троса підйомника;
блокування кнопок, при відкритих дверях ліфт не можна викликати (не рухається);
електромагнітне блокування відкриття дверей шахти підйомника.

Складські підйомники консольного типу

підйомники складські
Підйомник консольний простий у виробництві і досить зручний у використанні. Складські підйомники консольного типу, на відміну від перших двох, можуть переміщуватися не тільки у вертикальній площині, а й також:

  • по похилій траекторії;
  • по вертикально-похилій траекторії;
  • по складній траекторії (індивідуальна для кожного механізму).

Консольний вантажний підйомник можна встановлювати як усередині складського приміщення, так і на вулиці (зовні). Такий складський підйомник з легкістю перемістить Ваш вантаж між поверхами чи за нестандартною траекторією, а невисока ціна допоможе Вам зробити вибір на його користь.

 складський підйомник

Підйомник складський: виробництво

На заводі «КИЇВЛІФТ» виробляються підйомники різних типів і конфігурацій. Придбати складський підйомник можна готовим (з нашого складу готової продукції) або на замовлення. Ціна на підйомник залежить від обраного типу підйомного механізму, його висоти підйому і вантажопідйомності. За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ продажів при заводі.

Наше підйомне обладнання для складу купують в Україні, Росії, Білорусії та інших країнах колишнього СНД. Складські підйомники – ефективне капіталовкладення у складську логістику!

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.