Система сертифікації “УкрСЕПРО”

укрсепро

Система УкрСЕПРО

Система сертифікації “УкрСЕПРО” – це єдина державна система сертифікації продукції та послуг в Україні. Мета якої перевірка якості та надійності продукції (послуг), а також відповідність виробництва стандартам (ГОСТ, ТУ, ДСТУ тощо) і державним нормативним документам.

Сертифікація УкрСЕПРО

Обов’язкову сертифікацію проходить продукція перерахована в наказі Держспоживстандарту України №28. Якщо продукція, зазначена в переліку не має чинного сертифіката відповідності – то ввезення, розповсюдження та реалізація такої продукції переслідується чинним законодавством України.

Для продукції, якої немає в переліку, передбачена добровільна сертифікація. Наявність сертифікату – показник визнаної якості товару, що безсумнівно підвищує конкурентоспроможність і привабливість товару для кінцевого споживача (покупця).
укрсепро

Сертифікат УкрСЕПРО

Сертифікат може отримати продукція, яка сертифікована в системі сертифікації “УкрСЕПРО”. Наявність сертифікату підтверджує відповідність товару нормативним документам.

Випробування виконуються випробувальними лабораторіями, які акредитовані в системі “УкрСЕПРО”. Сертифікат відповідності УкрСЕПРО видається на підставі позитивних результатів проведених випробувань, результати фіксуються протоколами випробувань.

Видача сертифіката відповідності “УкрСЕПРО” має на увазі вивчення акредитованими фахівцями технічної документації на виготовлену продукцію або надані послуги на відповідність (ГОСТам, ТУ, ДСТУ), відвідування виробництва і проведення аудиту, а також проведення лабораторних досліджень продукції, яку потрібно сертифікувати.

Офіційний сайт УкрСЕПРО: ukrsepro.com.ua.
система укрсепро

Важливо знати:

  • нак УкрСЕПРО обов’язкової та добровільної сертифікацій;
  • зразки сертифікатів УкрСЕПРО.

Інформацію підготовлено фахівцями компанії Київліфт

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.