Щогловий підйомник (консольний)

Консольний підйомник (щогловий) – це вантажний підйомний пристрій, що застосовується для похилого або вертикального переміщення вантажів на невелику висоту, направляючі в якій мають консольне розміщення. Вони досить прості як у виробництві, так і в монтажі, по собівартість вони набагато вигідніше шахтних підйомників.
щогловий підйомник

Види щоглових (консольних) підйомників:

За параметрами переміщуваного вантажу. Підйомники поділяють на 2 основні групи – вантажопасажирські та вантажні. Вантажні часто виготовляються на замовлення, наприклад, для харчової промисловості – з використанням харчової сталі.

За місцем установки:

  • Внутрішні – використовуються всередині будівель.
  • Зовнішні – монтуються ззовні будинків.

За кількістю несучих (опорних) конструкцій виділяють:

  • однощоглові;
  • двощоглові;
  • трищоглові;
  • чотирьохщоглові.

Однощогловий підйомник – найпростіший тип, застосовується для переміщення вантажу, вага якого не перевищує 1 (однієї) тонни. Завдяки своїй компактності його можна легко монтувати як усередині будівлі, так і на фасаді. Конструкцією передбачено 2 (дві) стійки (кожна складається з окремих секцій). Завдяки чому його ще називають “двостійковий підйомник”. Такі підйомники, найчастіше, оснащені просторою кабіною з дверима або платформою.

У конструкції трищоглових підйомників передбачено 2 (дві) спеціальні платформи (у кожної з платформ по 1 (одному) підіймального механізму).

За принципом переміщення вантажу. Завдяки конструкції консольних підйомників, можна виробляти конструкції як з переміщенням по діагоналі, так і з вертикальним переміщенням.
щоглові підйомники

Конструкція підйомників консольних

Конструкцією передбачено спеціальну консоль, яка виготовлена ​​з металопрокату, у вигляді металевої самонесучої конструкції. Консоль (щогла) з розбірних елементів, також має трикутний перетин, іноді – прямокутний. Конструкція консолі монтується до жорсткої основи, виконаної у вигляді фундаменту. У двох- і трищоглових підйомниках між їх щоглами інсталюється безшовна трансмісія, завдяки чому консоль переміщається максимально рівномірно. Серцем конструкції є електропривод, тяга від електроприводу передається на вантажонесучу частину через трос (сталевий) і систему шківів. Завдяки тому, що консоль розташована лише з 1-й боку, можна виконувати завантаження та розвантаження в 3 (трьох) напрямках.

Вантажопідйомність конструкції – від 50 кг. до 2 тонн. Висота 1 (однієї) секції консолі – близько 2 (двох) метрів.
Також у конструкції щоглового підйомника передбачено шарнірні опори. З їх допомогою платформа захищається від нахилів і перекидання. Завдяки вбудованим датчикам у разі порушень підйом / спуск платформи блокується.
щоглові підйомники

Системи безпеки в консольних (щоглових) підйомниках:

На підйомниках даного типу передбачено ряд параметрів безпеки:

  • обмежувачі ваги (з метою запобігання перевантаження підйомника);
  • уловлювачі (з метою запобігання падіння в разі обриві троса);
  • пристрої блокування дверей.

Це не повний список, є й інші параметри захисту в залежності від конструкції.

Сфери застосування

Дешевизна виготовлення, простота конструкції і легкість монтажу забезпечили широке застосування щоглових (консольних) підйомників під час виконання робіт, де є потреба у тимчасовому забезпеченні переміщення вантажу (наприклад, у будівництві) і постійному (складські багатоповерхові комплекси). Також, їх часто використовують у будівельній промисловості для подачі різних будівельних матеріалів на поверхи споруджуваних споруд.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати щогловий підйомник, який максимально відповідатиме Вашим потребам.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.