Шатлові в’їзні стелажі

стелажі в'їзні
Це система підвищеної щільності зберігання палет, з спрощеним завантаженням/відвантаженням, при використанні радіокерованої машини – шатла.

Основою шатлових стелажів є конструкція в’їзних (набивних) стеллажів системи «Drive-In», де кожна палета з вантажем зберігається в глибині кожного окремого в’їзного каналу. Відмітна риса – замість вилочного навантажувача або штабелера, всередині спеціально розробленого в’їзного каналу, працює радіокерований шатл, який маючи розмір трохи менше піддону, піднімає на невелику висоту в 50мм паллету і переміщує, згідно команд оператора, в поздовжньому напрямку. Навантажувач потрібен для подачі шатла в потрібний в’їзний канал і завантажити/ввідвантажити паллету.

Для обслуговування одного складу зберігання з подібними стелажами необхідно лише один-два шатли. Шатл має невелику масу в 200кг, є вбудована батарея ємністю 24V, і може пересуватися по в’їзним напрямних зі швидкістю 0.9 м./сек.

Радіокерування шатла здійснюється за допомогою переносного пульта дистанційного керування або за допомогою інтегрованої системи управління складським приміщенням (WMS).

Шатл по суті замінює функцію навантажувача: “переміщення палет всередині стеллажной конструкції”, чим значно підвищує швидкість обороту палет у стеллажной системі.
 шатлові стелажі шатлові стелажі
Переваги:

  • принцип роботи F.I.F.O. та L.I.F.O;
  • різні розміри палет можуть бути укладені послідовно в одному і тому ж каналі;
  • зменшення експлуатаційних витрат по відношенню трудовитрат і устаткування;
  • зниження ризиків аварій.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.