Самохідні підйомники

самохідні підйомникиСамохідна платформа – це аналог ножничного підйомника, при цьому самохідні підйомники мають електричний двигун, який пересуває підйомник у складеному стані. Серед переваг самохідного підйомника слід виділити його автономність, високу продуктивність і компактні розміри. Підйомник самохідний може використовуватися:

  • для проведення фасадних і будівельних робіт;
  • для монтажу систем електроосвітлення та енергопостачання;
  • для чистки дерев, ремонту вуличних ліхтарів;
  • в складських комплексах та ін.

На відкритому просторі (поза приміщенням) досить ефективно використовувати самохідний дизельний підйомник, оскільки завдяки його великій потужності він швидко доставляє вантажі або людей на потрібну висоту.

Підйомник самохідний конструктивно складається з гідравлічного приводу і системи важелів, які приводять в рух платформу і доставляють людей та/або вантаж на необхідну висоту. Це дозволяє використовувати самохідний підйомник в умовах обмеженого простору.

Класифікація

Підйомники самохідні бувають наступних типів:

Підйомники-ножиці самохідні

підйомники самохідні
Ножничний самохідний підйомник має висоту (робочу) від 6,5 до 18,5 метрів, і вантажопідйомність від 226 до 1000 кг. Даний тип підйомного обладнання характеризується достатньо широкою сферою застосування – від обслуговування різних пристроїв на невеликій висоті до будівельно-монтажних робіт на великій висоті.

Самохідні підйомники ножничні зручно використовувати там, де потрібна велика робоча площа і зона обслуговування, а також значна вантажопідйомність.

Колінчастий самохідний підйомник

підйомники самохідні
Колінчасті самохідні підйомники мають робочу висоту від 12 до 41 м, і вантажопідйомність від 200 до 250 кг. Відмінна особливість даних підйомників полягає в можливості виконання робіт у важкодоступних місцях на великій висоті.

Невелика вантажопідйомність і відносно маленький майданчик у даного типу самохідних підйомників компенсується вигнутою стрілою.

Підйомник телескопічний самохідний

підйомник самохідний
Телескопічні самохідні підйомники мають найбільшу робочу висоту, 21-43 м, і вантажопідйомність від 227 до 450 кг. На відміну від колінчастих підйомників, вони обмежені в доступі до важкодоступних зон, що компенсується підвищеною вантажопідйомністю і висотою підйому. Даний вид підйомників використовується при зовнішніх роботах, тому вимагає достатньо багато вільного простору. Також до переваг можна віднести те, що при використанні телескопічного самохідного підйомника досить часто можна обійтися без використання будівельних рейок.

Всі 3 типи підйомників дуже схожі на ножничний підйомник з тією лише різницею, що звичайний гідравлічний підйомник монтується у приямок (зазвичай встановлюється 1 раз і назавжди), а підйомник гідравлічний самохідний мобільний і легко переміщується в просторі, завдяки чому його можна використовувати кожен раз на новому об’єкті.

Завод “КИЇВЛІФТ” виготовляє гідравлічні підйомні столи європейської якості з українською ціною. Придбати підйомник можна будь-яким зручним для Вас способом.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.