Різновиди автомобільних підйомників

ножничні підйомники
Зараз важко уявити СТО без автомобільного підйомника. Автопідйомники можна поділити на 3 основні типи:

 • електромеханічні;
 • електрогідравлічні;
 • пневматичні.

За конструкцією, автомобільні підйомники поділяють на:

 • плунжерні підйомники;
 • ножничні підйомники;
 • двостійкові підйомники;
 • чотирьохстійкові підйомники;
 • домкрати ямні (траверси).

Плунжерні підйомники

плунжерні підйомники
Плунжерні підйомники для автомобілів використовуються в автосервісі досить рідко, у зв’язку зі складністю монтажу та подальшого ремонту. Хоча, в той же час, такі пристрої мають ряд переваг перед двостійковими підйомниками. Це підйомне обладнання для автосервісу виготовляється у двох варіаціях: одноплунжерним і двоплунжерним, з лапами під пороги та/або у платформенному виконанні. У складеному положенні плунжерний підйомник майже не займає робочого простору. Підйом транспортного засобу виконується за рахунок гідравлічного приводу.

Підйомники ножичні

ножничні підйомники
Ножичні підйомники широко використовуються спільно зі стендами “розвал-сходження” і для загального використання в приміщеннях.

Ножничний підйомник для автосервісу, як правило, має гідравлічний привід з гідравлічною або електронною синхронізацією. Такі підйомники виготовляються:

 • у вигляді підставок під пороги (не можуть використовуватися спільно зі сход-розвальним обладнанням);
 • у вигляді платформи під колеса.

Звертаємо Вашу увагу: на нашому заводі автопідйомник може виготовлятися на замовлення.

Двостійкові підйомники

 двостійкові підйомники
Двостійкові підйомники – це найбільш популярний тип підйомного обладнання, яке використовується на станціях технічного обслуговування (СТО). Таке обладнання має просту конструкцію і хорошу ремонтопридатність. На двостійковому підйомнику можна виконувати всі види робіт з діагностики, ремонту та обслуговування транспортних засобів вагою до 5 тонн, в тому числі міні-вантажівки і мікроавтобуси.

За способом підйому, автомобільні гаражні підйомники для автосервісу можна поділити на електрогідравлічні одноциліндрові та двоциліндрові з тросовою синхронізацією та електромеханічні з електричною, електронною чи ланцюговою синхронізацією підйому стійок. За типами кріплення до підлоги, двостійкові підйомники бувають безрамні та рамні. Двостійковий підйомник – лідер продажів серед автомобільних підйомників.

Чотирьохстійкові підйомники

Чотирьохстійкові підйомники
Чотирьохстійковий підйомник досить багатофункціональний, його широко використовують як на постах загального призначення для проведення слюсарних робіт, так і зі стендами “розвал-сходження”. Для більш зручного використання досить часто чотирьохстійкові підйомники використовують в сукупності з ямними домкратами (траверсами).

Конструктивно чотирьохстійковий підйомник автомобільний являє собою підйомну платформу з апарелями, на яку (в опущеному стані) заїжджає транспортний засіб.

Ямні домкрати

 ямні домкрати
Ямний домкрат – це вантажопідйомний пристрій, яким користуються на ямі для часткового підняття автомобіля або в сукупності з ножничним чи чотирьохстійковим підйомником. Ямні домкрати використовуються для проведення загальнослюсарних або сход-розвальних робіт. За типом приводу, ямні домкрати поділяються на:

 • домкрат з ручним приводом;
 • домкрат ямний з пневматичним приводом.

Звертаємо Вашу увагу на те, що на заводі «Київліфт» виготовляються гідравлічні підйомники і платформи в різних конфігураціях для складу, магазину та інших місць, де є необхідність вертикального переміщення вантажів.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.