Про компанію

Завод «КИЇВЛІФТ» успішно працює в Україні понад 14 років, за цей час наше підприємство випустило понад 1000 різних гідравлічних підйомників, велику частину з яких складають ножничні підйомники. Ми – перше підприємство в Україні, яке засвоїло промисловий випуск підйомних столів ножничного типу.

продукція на складі

Компанія «КИЇВЛІФТ» володіє виробничим заводом, розташованим у місті Біла Церква, а також має торговий офіс і проміжний склад готової продукції в місті Київ, розташований за адресою: вулиця Серпова 11, офіс. 219.

Завод розташований в центрі Білої Церкви і займає цех площею 1500 квадратних метрів, також існує прилегла територія. Виробничі сили заводу складаються з ряду верстатів, стапелів, різного зварювального устаткування. Можливості виробництва дозволяють переробляти до 50 тонн прокату чорного металу на місяць. На нашому обладнанні можна виконувати порубку металу, завтовшки 20 мм, розпилювання різного металевого профілю, плазмовий розкрій металу, різноманітні токарні і фрезерні роботи. Завод взмозі виконувати складні зварювально-збірні операції для випуску різного підйомного обладнання, броньованих зупиняючих перешкод, кранів та кранових механізмів, різних нестандартних конструкцій.

готові вироби на складі

Зараз на підприємстві працює понад 30 осіб. На місяць завод здатний випускати серійно до 25 різних підйомників як гідравлічних ножничних так і консольних гідравлічних підйомників, а також до 15 одиниць на місяць підйомних пристроїв консольного типу з електроприводом.

За час нашої роботи ми здійснили поставки до ряду підприємств: магазини мережі «ФОЗЗІ» і «СІЛЬПО», мережа магазинів «БІЛЛІ», магазини «НОВУС» і «ЕКО МАРКЕТ», магазини мережі «КАРАВАН-АДВЕНСІС», магазини мережі «Таврія-В »(Одеса), поставляли підйомники на підприємства громадського харчування та промислові об’єкти (Поліграф комбінат Україна), виконували спец. замовлення телебачення (СТБ) та аеропорту (аеропорт «Бориспіль»), обладнали підйомниками склади і автосалони!

Тільки на нашому підприємстві Ви можете побачити весь асортимент підйомників на складі! Ми намагаємося підтримувати складський запас підйомних столів на рівні 40-50 одиниць – це найбільша складська програма на території СНД! Практично кожен четвертий запит ми здатні виконати за рахунок наявності на складі в м. Київ або в м. Біла Церква.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте відмінний продукт європейської якості за українські гроші!

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.