Принципи FIFO (на прикладі стелажів)

Вибір стелажної системи для Вашого складу залежить від кількості асортиментних позицій, обсягів вантажу, і від принципів відвантаження. Це принципово важливо для вантажів, що мають термін придатності (особливо – малий), таких як продукти харчування або ліки.

FIFO

Принцип F.I.F.O. в складській логістиці – це система вантажообігу на складі, виглядає вона таким чином: вантаж, який першим прибув на слад, також першим відвантажується з нього. Зазвичай ця система використовується при зберіганні продукції, з обмеженим срокок придатності, в основному – харчові продукти. На практиці використовується декілька видів стелажного обладнання. Почнемо з фронтальних стелажів. Для даного типу стелажів немає значення, по якому з принципів вони використовуються, оскільки вони забезпечують доступ до будь-якого товару і в будь-який час.

Гравітаційні стелажі – найбільш підходящий тип стелажів для зберігання продукції за принципом FIFO. Їх установка виконується у вигляді розподілу зон вивантаження і завантаження, і в наслідку не потребує допомоги навантажувача.

Набивні стелажі – менше підходять, але ними теж користуються. Будуть корисні, якщо вони будуть реалізовані по «прохідний» системі. Проте ця система потребує додаткових маніпуляцій з палетами при завантаженні-розвантаженні. Набивні стелажні системи найбільш дешеві, хоча і у той же час найбільш піддані до поломок.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.