Прийом, упаковка і відвантаження вантажів

відвантаження вантажів
17. Для робочих процесів, пов’язаних з розвантаженням транспорту, застосовуйте немеханізовані конвеєри. Уявіть таку ситуацію: на великий склад продукції приїжджає вантажний автомобіль, завантажений під зав’язку картонними ящиками. Необхідна кількість людей для розвантаження вантажної фури складе близько трьох осіб, а час, витрачений на розвантаження і сортування товару, складатиме близько чотирьох годин. Персоналу доведеться відбирати ящики з однаковим товаром, сортувати і перераховувати їх, а після – пакувати на палети.

Установка безприводного конвеєра, навіть недорого, значно підвищить швидкість роботи на складі. В такому випадку, всього одна людина повинна буде залишатися в кузові, а решта робочих в цей час зможуть сортувати вантаж і пакувати його на піддони.

18. У складській логістиці, по можливості, застосовуйте штрихове кодування товару. Дуже важливо домовитися з Вашими постачальниками про нанесення на всю продукцію штрих-кодів, оскільки це допоможе підвищити ефективність роботи, прискорить робочі процеси і спростить завдання Вашому персоналу.

У тому випадку, якщо у постачальника немає в наявності спеціального обладнання для нанесення штрих-кодів, Ви можете забезпечувати його наклейками зі штрих-кодами. Для цього потрібно буде роз’яснити робочим специфіку правильного використання таких наклейок щодо Вашої продукції. Подібні важливі дрібниці дозволяють максимально оптимізувати роботу складу.

19. Завантаження/відвантаження з док-приймача повинне здійснюватися за чітко сформованим графіком. Одним з основних моментів на складі є організованість. Робота на складі повинна бути систематизованою. Не менш важливим є грамотна взаємодія з постачальниками. Бажано мати постійних постачальників, робота з якими перевірена часом.

Правильно організувавши роботу на складі, можна буде виключити можливість перевантаженості складського приміщення, з’явиться можливість вдалого планування майбутніх надходжень товару.

 прийом вантажу

20. В роботі слід використовувати системи індексування вантажів з найбільшою продуктивністю. Даний принцип дозволяє підвищити швидкість обробки вантажів. Це особливо актуально для складів, де вага вантажу є визначальним фактором.

21. Вантаж рекомендується відбирати прямо в тару. Завдяки таким простим діям, Ви значно полегшите роботу пакувальникам. Їм залишиться тільки упакувати товар в коробку необхідних розмірів, заклеїти її і нанести штрих-код.

Вище наведено поради, застосування яких дозволить Вам зробити роботу складу більш ефективною і організованою, систематизувати складські процеси і багато в чому випередити конкурентів. Не варто також забувати, що існує ще безліч тонкощів складської логістики, які потребують поглибленого вивчення. І пам’ятайте: будь-які бізнес-рішення потрібно приймати в індивідуальному порядку, згідно вимог і специфіки конкретного складського приміщення.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.