Пересувні стелажі

Пересувний стелаж – це металева конструкція, призначена для компактного зберігання продукції переважно в архівних приміщеннях. Стелажі металеві пересувні отримали велике розповсюдження завдяки оптимальній ціні, естетичному зовнішньому вигляду і, що найважливіше, здатності значно заощадити корисну площу приміщення.

Стелаж пересувний, як правило, застосовується для зберігання невеликої за своїми габаритами продукції.
пересувні стелажі

Пересувні стелажі: переваги

Стелажі металеві пересувні (вони ж: пересувні мобільні стелажі й архівні) мають ряд особливостей, які забезпечили таке широке розповсюдження даних конструкцій. Представляємо Вашій увазі деякі з них:

 • надійна система безпеки (мобільні стелажі пересувні укомплектовані спеціальними обмежувачами і пристроєм, який не дозволяє конструкції перекинутися);
 • можливість установки на нерівну поверхню;
 • міцність і вантажопідйомність до 150 кг;
 • архівні стелажі пересувні комплектуються пересувними поличками з кроком 25 мм і 50 мм.

Слід враховувати, що стелаж пересувний дещо дорожчий за стаціонарний, однак забезпечує більш зручну експлуатацію і дозволяє заощадити на оренді приміщення.
 стелажі пересувні

Стелаж пересувний: сфера використання

Всупереч усталеному стереотипу, стелажі архівні пересувні використовуються не тільки в архівах (основна сфера застосування), але також:

 • в бібліотеках;
 • в університетах;
 • в офісних приміщеннях;
 • в лікарнях;
 • в банках;
 • в державних структурах;
 • на складах (актуальні при архітектурних обмеженнях в складському приміщенні).

Пересувний стелаж: конструктивні особливості

 стелаж пересувний
Пересувний стелаж виготовляється на основі паллетних і поличних систем, які кріпляться на мобільну платформу (базу). Мобільна база, в свою чергу, включає в себе рейки (їх ще називають скеровуючими), кріплення і систему управління. З метою безпеки, платформа комплектується пристроєм, який не дозволяє випадково пересуватися елементам системи.

Архівні пересувні стелажі покриваються полімерною фарбою, що сприяє не тільки приємному дизайну, але і захищає конструкцію від негативних впливів різного типу (підвищена вологість, несприятливі температурні умови, технічні пошкодження).

Пересувні стелажі: ціна, продаж і доставка

Купити пересувний стелаж мобільний або інші металеві стелажі Ви можете, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонувавши нам за номером, який вказаний в розділі «Контакти». Фахівці відділу продажів компанії «Київліфт» зможуть детально відповісти Вам на всі виникаючі запитання і допоможуть обрати потрібний товар.

Мобільні пересувні стелажі доправляються по всій території України в найкоротший термін.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.