Переміщення і складування вантажів на складі

Переміщення вантажів у складських приміщеннях, та їх складування

переміщення вантажів

9. Одночасне перевезення максимально можливої кількості палет. Під час зберігання піддонів з однотипними вантажами, найбільш оптимальним рішенням буде перевезення декількох палет за один раз. Таким чином, Ви заощадите час і підвищите ефективність роботи складу. Однак, важливо враховувати вантажопідйомні можливості Вашого підйомно-транспортного обладнання.

Переміщення продукції, що зберігається, і вантажообіг в логістичному ланцюзі неможливі без концентрації певної кількості запасів у складських приміщеннях. Оскільки рух продукції на складі пов’язаний із витратами ручної і механізованої праці, вартість товару збільшується. Виходячи з цього, варто приділити особливу увагу раціоналізації процесів переміщення вантажу на складі.

Основним завданням при організації складування вантажу є зниження загального числа переміщень продукції до двох разів. Надходження товару від постачальника на склад вважається першим переміщенням, а поступова відправка товару зі складу споживачам – це переміщення №2.

По можливості, бажано повністю усунути переміщення всередині складу, однак на практиці це досить складно здійснити. Існує низка причин, які викликають необхідність пересування товару. Ось деякі з них:

  • поповнення продукції на складі;
  • упаковування/розпакування товару;
  • вимушена перестановка; переміщення продукції з тимчасової зони зберігання;
  • пересування, викликані технічними та адміністративними вимогами та ін.

переміщення вантажів

10. Подбайте про наявність вільних ділянок на початку і в кінці вузьких складських проходів. На цих ділянках будуть тимчасово розміщуватись вантажі, а також зможе безперешкодно переміщуватися вантажопідйомне обладнання.

В першу чергу, організація складської системи повинна бути економічною. Для цього слід враховувати зв’язок між зовнішніми і внутрішніми складськими процесами. До зовнішніх процесів можна віднести товари, що надходять до складу та ті, що з нього відбувають, а до внутрішніх – різноманітні фактори, серед яких:

  • параметри складського приміщення;
  • наявне технічне обладнання на складі;
  • особливості вантажів, які зберігаються.

Дотримуючись таких простих і, в той самий час, важливих принципів, Ви зможете знизити трудові витрати і значно прискорити звичні робочі процеси.
3 група слушних порад щодо поліпшення роботи складських приміщень

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.