Палетно-поличні стелажі

палетні стелажі
На основі палетних стелажів можна з успіхом організувати поличне зберігання, де полиця буде мати розмір:

  • довжина секції / траверси на глибину рами.

Причому навантаження на полицю в такому випадку буде істотно вище, ніж у звичайних поличних, або середніх поличних стелажів. Навантаження коливається від 400 до 1500 кг на одну полицю.

Під палетно-поличне зберігання використовуються два типи траверс: траверси з коробчатим перетином СС, і траверси зі сходинкою СВ або Р-образні. Якщо траверси зі стандартним палетним коробчатим профілем СС, то полиця укладається на самі траверси зверху. Якщо ж використовуються Р-образні (тип СВ) траверси, то полиця укладається на сходинку траверси всередину і утворює з траверсою один плоский і рівний рівень зберігання.

Матеріал полиць може бути як металевий, так і дерев’яний. (ДСП, ОСБ, бруси).

Металеві полиці мають ребра жорсткості, мають невеликий розмір і набираються по всій довжині рівня зберігання частинами. Залежно від навантаження на загальну полицю, ми підбираємо товщину сталевого листа, з якого згодом буде сформована полка. Товщина може коливатися від 0.6 мм до 2.0 мм. Металеві полиці можуть нести навантаження від 250 кг/м2 до 600 кг/м2.
поличні стелажі
Дерев’яні полиці, наприклад з листа ДСП, несуть менш потужне навантаження, приблизно в 250-300 кг/м2 при товщині листа 20мм. Через крихкість і ламкість даного матеріалу, в конструкції передбачають додаткові поперечні балки, які потрібно укладати наприклад з кроком 800-1000 мм по довжині рівня зберігання. Поперечні балки не допустять прогину і зламу листа ДСП, ОСБ.

Ми Вам рекомендуємо все ж зупинити свій вибір на металевих набраних полицях, так як такі полки більш компактні при транспортуванні і переїзді на інший склад, пожежобезпечні, і мають невелику металоємність. Укладаються «урівень» з траверсом і не «крадуть» простір комірки по висоті (20-30мм).

Вартість металевих полиць, в порівнянні з дерев’яними полицями, мають практично однакову, так як при використанні дерев’яних полиць, у вартість додається і вартість поперечних балок, а їх металоємність набагато вища.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.