Найшвидший ліфт у світі

найшвидший ліфт
Найбільш швидкий, здатний розганятися до 72 км/год, ліфт був виготовлений японською компанією «Хітачі». Дане підйомне обладнання буде встановлено в місті Гуанчжоу в будівлі зі 111-ма поверхами. Висота цього хмарочоса буде дорівнювати 530 метрам і стане в 2016 році великим фінансовим центром. У будівлі будуть знаходитися не тільки інжинірингові та проектні фірми, а й житлові приміщення і готельний комплекс. Відвідувачі зможуть подолати відстань з першого до дев’яносто п’ятого поверху за якихось 43 секунди, а також зможуть піднятися на висоту 440 м.

Загальна кількість підйомників у вежі складе 95 одиниць, з яких 2 будуть надшвидкими. Новий двигун на постійному магніті, створений порівняно недавно і володіючий високою продуктивністю і міцністю, буде здійснювати переміщення найшвидшого ліфта. З метою безпеки, підйомний пристрій буде обладнано найпотужнішою системою гальм, яка буде витримувати навіть найсильніші перегріви.

Близько 60% всього світового попиту на підйомні ліфти припадає на Китай. Ця країна зараз є центром важкої конкуренції між виробниками даного виду підйомного обладнання. На сьогоднішній день, найбільш швидкісний ліфт у світі знаходиться в японському місті Тайбеї на хмарочосі «Тайбей 101», який розташований у столиці Тайваню. Переміщується він зі швидкістю 60, 6 км/год.

джерело: ekhoplanet.ru

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.