Мобільні рампи (пересувні естакади)

мобільна рампа
У складській логістиці важливими є такі фактори як: мобільність/маневреність, ціна і терміни. На все це впливає використовувана в роботі складська техніка. Досить часто виникає необхідність у завантаженні/розвантаженні вантажного автомобіля, і в силу обставин немає можливості використовувати обладнання стаціонарного типу, в таких ситуаціях до нас на допомогу приходить мобільна (пересувна) техніка.

Мобільна вантажна рампа – це вид спеціалізованого вантажного обладнання, що забезпечує доступ навантажувача до кузова автомобіля в будь-яких (навіть у польових чи екстремальних) умовах, зокрема, коли немає можливості використовувати відкидні мости, доклевелери та інші види перевантажувального обладнання.

Мобільні рампи (естакади) найчастіше можна зустріти на терміналах і у складських комплексах, на яких немає достатньої кількості стаціонарних рамп і естакад, а також у випадках, коли існують проблеми під’їзду вантажного транспорту до вантажно/розвантажувального пункту, або необхідно забезпечити навантажувачу доступ до кузова із землі.

пересувні естакади

Завдяки своїй конструкції рампа мобільна може використовуватися як усередині приміщення, так і за його межами.

Для вантажно-розвантажувальних робіт потрібна тільки одна людина та один навантажувач. Використовуючи навантажувальні естакади, Ви оптимізуєте логістичні процеси, що дає Вам велику перевагу перед конкурентами, оскільки Ви раціонально використовуєте складські ресурси.

Мобільна рампа пересувна навантажувальна естакада, завдяки своїй функціональності, надійності і невисокій ціні стане незамінним помічником на Вашому складі.

Зробити замовлення або придбати мобільну рампу Ви можете, звернувшись до фахівців з підйомного обладнання.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.