Мезонін

мезонін
Тепер ви можете повною мірою використовувати існуючий простір над головою та володіти цінним додатковим корисний метражем; робочий, офісний, складський або виробничий, за нижчою ціною, ніж нове будівництво міжповерхових перекриттів. Крім того, використовуючи цей простір, суттєво збільшиться швидкість роботи з вантажем, з мінімальними перервами на переміщення по робочій площі.

Наша система мезоніну швидко збирається простим “монтажним методом” в конструкцію, формуючи сталевий міцний каркас, будівництво ж вимагає високих накладних витрат. Спеціальні сталеві компоненти, розроблені для мезоніну, з’єднуються один з одним для формування сильної, уніфікованої структури, бази.

Стелажі мезонін можуть поєднувати різні види стелажного зберігання: паллетного, поличного, консольного зберігання. Мезонін дає можливість працювати одночасно на двох і більше рівнях, надаючи тим самим швидкий доступ до будь-якого товару на будь-якому поверсі, і забезпечує раціональну організацію складських потоків. Підйом працівників складу на верхні поверхи мезоніну здійснюється за допомогою приставних або вбудованих сходів з поручнями. Для подачі товарів на верхні поверхи мезоніну використовуються підйомні столи, складське обладнання (штабелери, навантажувачі).

Штальбаум на колонах:

мезонін
Штальбаум або мезонін на колонах, призначений для тих завдань, де підлоговий перший і наступний поверхи потребують максимальному вільному просторі. Використовуючи потужні вертикальні колони, конструйована платформа дозволяє з легкістю організувати міжповерхові вільні зони.

Сформувавши з конструкції жорстку платформу, поверх неї укладається вже підлогове покриття, що складається; або з металевих складальних полиць, або з листів ДСП / OSB плит.
Зазвичай, необхідна несуча навантаження на 1м2 таких перекриттів коливається в межах 500-1000 кг/м2 і 250-500 кг/м2 відповідно.
Схема розміщення вертикальних колон може бути як прямокутна, так і квадратна, наприклад 3х6 м. і 6х6 м. Чим більше крок колон, тим металомістка конструкція мезоніну.
Штальбаум на колонах можна умовно поділити на «порожній» і «заповнений».
Мезонін «порожній» має вільні незаповнені міжповерхові платформи.

У таких мезонінах для утворення платформи використовують важкі і потужні колони, забезпечуючи жорстку опору разом з системами розтяжок, і забезпечують максимальну свободу переміщень і використання вільного простору на найнижчому рівні.
Типові приклади: зона комісіонування або робоча лінія + офісні приміщення.

Мезонін «заповнений» від «порожнього» відрізняється заповненням другого і подальшого поверхів легкими поличними стелажами, де стелажі не несуть ніяких несучих функцій мезоніну, і грають роль самостійної системи зберігання.

Типові приклади: зона комісіонування або робоча лінія + поличне зберігання + офіс.

Штальбаум на палетних рамах:

мезонін
Якщо є потреба на складі організувати перший поверх – під зберігання піддонів, а другий поверх (не більше) – під чисту площадку для різних цілей, в такому випадку, ми використовуємо замість несучих вертикальних колон – звичайні вертикальні перфоровані рами для палетних стелажів, що мають висоту першого поверху. Тим самим, в парі з комплектом траверс, ми маємо просте і ефективне рішення для Вашого простору вище паллетного зберігання. Навантажувальну техніку, в даному випадку, краще використовувати звичайний штабелер або напів-електричний для обробки піддонів в стелажах.

Поличний мезонін:

мезонін
В поличному мезоніні використовуються, як несучі рами поличних стелажів для середніх навантажень, які мають висоту, залежно від кількості поверхів. Глибина таких рам така ж, як і глибина полиці, наприклад 400, 600, 800, 1000 мм. Навантаження на полицю варіюється від 100 до 300 кг.
Поличні стелажі є каркасом цього мезоніну. На рівнях, де розміщуються міжповерхові перекриття, встановлюються спеціальні траверси і балки, на які згодом укладається підлогове покриття під коридори і зони завантаження / відвантаження товару. Досить проста конструкція, може бути легко демонтована і зібрана на новому місці.
У даному мезоніні всі поверхи зайняті поличним зберіганням, мають зручні коридори 800-1200 мм. між стелажами, і сходами.

Мезонін палетний:

мезонін
У даному вигляді мезоніну, палетні стелажі є каркасом цього мезоніну. В умовах, коли необхідно використовувати вертикальні рами палетних стелажів, це багатоповерховість мезоніну (три поверхи і вище) і високі навантаження поличного зберігання 300-1000 кг / полицю.
Траверси використовуються або стандартні коробчатого перетину (полку зовні), або з поглибленням (полку всередині). Стандартна глибина полиць може становити 800, 1000, 1100, 1200 мм.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.