Металевий стелаж: ефективний спосіб зберігання

стелажі металеві
Металеві стелажі користуються особливою популярністю у складській логістиці. Металевий стелаж можна зустріти на складі, в магазині, на СТО і в гаражі. Враховуючи, що стелажі використовуються для зберігання як побутових предметів, так і вантажів в комерційних підприємствах, вони бувають декількох типів з різними властивостями. Виділимо найбільш популярні типи стелажів:

  • складські стелажі: палетні, поличні, архівні, в’їзні, консольні та ін;
  • торгові стелажі;
  • побутові стелажі.

Використання стелажів

стелажі металеві
Стелаж металевий використовується для зберігання різних вантажів на підприємствах і в складських приміщеннях. Металеві стелажі є універсальним способом зберігання вантажів, з їх допомогою можна ефективно використовувати складську площу, наприклад, використовуючи багатоярусні стелажі, висота яких може досягати 15 метрів.

Поличні металеві стелажі широко використовуються на складах і підприємствах, на них зручно зберігати невеликі вантажі як поштучно, так і в боксах для дрібних або сипучих предметів.

На підприємствах особливою популярністю користуються металеві стелажі для архіву. Даний стелаж займає не багато місця і, завдяки пересувним секціям, не вимагає багато місця.

Стелаж складський металевий користується особливою популярністю, оскільки він універсальний та може бути збірно-розбірним. За бажанням Замовника конструкція фарбується в обраний колір з каталогу кольорів RAL. Складські стелажні системи використовуються як на невеликих складах, так і у великих логістичних центрах, де потрібна точність і висока швидкість роботи, і не можна обійтися без системи управління складом WMS.

стелажі металеві
Металевий стелаж має безліч переваг, серед основних можна виділити наступні:

  • можливість зберігання різних вантажів з різними габаритами;
  • міцність і довговічність металоконструкції;
  • можливість ремонту, модернізації та конструктивних змін.

Металевий стелаж придбати Ви можете будь-яким зручним способом. Більш детальну інформацію можна отримати у відділі продажів металевих стелажів.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.