Металеві стелажі для складу

складські стелажі
Складські стелажі – один з ключових елементів складу.

Металеві стелажі для складу самі по собі є збірно-розбірними металоконструкціями, до переваг можна віднести:

  • можливість швидкого перепланування складу;
  • простота монтажу;
  • довговічність;
  • надійність;
  • зручність роботи;
  • компактне зберігання вантажів.

Основні види складських стелажів

 стелажі для складу,
Палетні стелажі – найбільш популярний вид стелажів, які використовуються для зберігання вантажів на піддонах (палетах). Стелажі складські палетні підійдуть, як для невеликих складських приміщень, так і для великих логістичних центрів.

В’їзні стелажі (drive-in) – допомагають використовувати складське приміщення з максимальною користю. При установці стелажних систем типу Drive-in, ширина проїздів для вантажної техніки скорочується до мінімуму. Їх зазвичай використовують для зберігання великих обсягів однотипного вантажу.

Поличкові стелажі – можна віднести до категорії легких стелажних систем, які мають різну вантажопідйомність, габарити, матеріали виготовлення та інші параметри. Складські поличкові стелажі в основному використовуються для зберігання штучних вантажів з відносно невеликою вагою.

Консольні стелажі – призначені для зберігання довгомірних вантажів, достатньо часто їх використовують для зберігання металопрокату.

складські стелажі

Досить часто можна зустріти стелажі архівні складські, потреба в яких викликана необхідністю зберігання документів на підприємстві. Для кожного клієнта ми індивідуально підбираємо оптимальне рішення, враховуючи специфіку зберігання і використання продукції зберігається на складі.

Металеві складські стелажі купити в компанії Київліфт можна звернувшись у відділ продажів. Гарантія на продукцію – 2 роки. Сервісне обслуговування забезпечується по всій Україні.

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.