Металеві стелажі для складських приміщень

стелажі металеві
Металеві стелажі допомагають ефективно використовувати складську площу, як в офісному приміщенні, так і на великому промисловому або оптовому складі.

Металевий стелаж володіє найбільшою універсальністю у порівнянні з іншими стелажними конструкціями.

Універсальність металевого стелажа досягається за рахунок міцності профілів стійок і всієї конструкції стелажа. Кріплення полиць на стелажах виконується на болтових з’єднаннях, або за допомогою зачепів і спеціальних кріпильних перфорацій.

Обрати стелажі металеві в Києві Ви можете залежно від роду вашої діяльності, особливостей складського приміщення, способу складування та безлічі інших чинників. Так само на вибір стелажів металевих впливає і тип вантажу, який буде зберігатись, габарити і маса.

Переваги металевих стелажів

металеві стелажі

Серед переваг металевих стелажних конструкцій можна виділити їх протипожежну стійкість і безпеку. Завдяки тому, що стелажі фарбуються спеціальною полімерно-порошковою фарбою, можна отримати конструкцію з приємним дизайном і підвищити корозійну стійкість стелажного обладнання. Другий за популярністю варіант покриття – це оцинковка металу стелажних конструкцій. Така технологія допомагає максимально захистити металевий стелаж від впливу агресивного середовища і від корозії, а також дозволяє експлуатувати стелаж у вологих і холодних приміщеннях.

Для організації великого комплексу металевих стелажів можна взяти за основу одиночний стелаж металевий (скріпивши кілька стелажів між собою болтами, можна отримати довільну за формою конструкцію). Це дозволяє підвищити стійкість до перекидання металевих стелажів. Універсальність основи металевої стелажної конструкції дозволяє встановлювати багаторівневі стелажі – мезоніни. При інсталяції багатоповерхових (мезонінних) стелажів за основу беруться стандартні палетні або поличні стелажі.

Додаткові опції

Стелажі металеві комплектуються роздільниками, задніми і бічними стінками, навісами, полицями з металевої сітки, похилими полицями, піддонами для рідин, додатковими полицями для дрібної тари та іншими аксесуарами. Полиці стелажів металевих можуть бути виготовлені з ДСП, металу і фанери.
металеві стелажі

Металеві стелажі: ціна та змовлення

Якщо Ви готові придбати металеві стелажі або у Вас залишилися питання – можете заповнити заяву на зворотний дзвінок або звернутися за додатковою консультацією до наших спеціалістів за телефоном, вказаним у «Контактах».

Передзвоніть мені

Ім'я / компанія*:

Контактний телефон*:

Коментарі:

*обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.

Задати питання

Имя/компания*:

Контактний телефон*:

E-mail:

Коментарі:

* обов'язкові до заповнення поля

Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.
Спасибо, ваш запрос принят!
Мы скоро перезвоним.